voi prkllll....

nyt voi pistää mutuuu kenttään hyvällä
omallatunnolla joka puolelle!!!!!!!!
3284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

????

Äänestä
  • Se tarkottaa varmaan sitä, että nyt voi
    taas "hyvällä" syyllä lähteä toteuttamaan
    natsistisia taipumuksiaan.

    Äänestä

Niin siitä vaan, mutta älä piiloudu sängyn alla
kun maksu aikaa tulee, et ole ilmeisesti tajunut
vielä mistä koko tämän väkivalta kierteen on
syntynyt,osta pesäpallo maila ja muutta joensuu
ja ole onnellinen loppu eläämän asti .IGNORENT

Äänestä

Kommentoi aloitusta


punisher kirjoitti:

nyt voi pistää mutuuu kenttään hyvällä
omallatunnolla joka puolelle!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu