kun vasta lopputuloksen tultua julki. Siinä se ero Taavetin ja Tepon välillä, siinä missä Teppo tietää pelien päätyttyä niin Taavetti tietää jo ennen pelien alkua.
Ei tiennyt Teppo Tanskaa
Denmark.
8140
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Totta, ei lisättävää moi.
Taavettiko vihjaa muka jossain etukäteen... x) LOL
Hän jos kuka on suuri suippokorvainen nyypö, oikea luusereitten kingi!
Taavetti ei jääkiekkoa betsaa, vaan ainoastaan Ruotsin jalkapalloa.
Tietotaitotaso ulottuu kyllä Ruotsin rajojen ulkopuolellekkin. Eurooppalainen jalkapallo on hyvin hansikkaassa.
Tietää joskus ja jos tietää niin silloinkin jälkikäteen.. eli tappiollinen pelaaja joka yrittää pukeutua voittajan viittaan. Pthyi, turhake mikä turhake!
Törkeintä ovat tämän turhakkeen törkeät väärennökset muka voitetuista vedoista. MIelestäni poliisitutkinnan arvoinen kaveri. Valehtelusta pitäisi tehdä rikosnimike.
Kyöstin munaa niin että takuulla Teppo saa ilmavaivoja koko loppupäiväksi!
munaa, munaa ja munaa!
Jonnen, Kallen, Kyöstin, Taavetin, Crudon, Vanhan Kokin, Gilpertin, Robinhon jne...
Oliko siinä tarpeeks munaa Tepolle? Jospa Teppo vallottais muna markkinat Thaimaahan eiks niin hei? Siellä voisit apinoida rauhassa u know!
Paitsi Gilbertin 12cm nysä. Jättipottikundille kelpaa vain yli 15cm parru et sillei hei!