Hyvin kannattaa

kirkkoja? 4,3 miljoonan lasku. Kaverilla menee mukavasti loppu elämä lainsuojattomana.. ei käyp katteek's..
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010051011639439_uu.shtml
7114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kyllä kertoa halvemmallakin? Tyyppi ainoastaan pilasi koko elämänsä laakista. Onnea vaan typerykselle. ://

Äänestä

puskat ovat, ei järjen hiventä.

Äänestä
  • puskista lusi ja puskana ei maksa latiakaan koska elämä jo on. Persiksellään. Hänen viimeinen vaihtoehtonsa on ryhtyä diplomaatiksi ja Veera15 manageriksi.

    Äänestä

  • H / H... kirjoitti:

    puskista lusi ja puskana ei maksa latiakaan koska elämä jo on. Persiksellään. Hänen viimeinen vaihtoehtonsa on ryhtyä diplomaatiksi ja Veera15 manageriksi.

    Veeralle? Jaa jaa, no jos DIPLOMATTI isi maksaa taas viulut?

    Äänestä

tuollaista summaa. agressiivinen lottoaminen tahi sitten joulusaarille muutto on vaihtoehtoja.

Äänestä
  • eipä tuollaiseen tarvita ku noin 4 x normaali lottovoitti 1,1 miljoonata per kerta.

    Äänestä

  • lotot sisälle kirjoitti:

    eipä tuollaiseen tarvita ku noin 4 x normaali lottovoitti 1,1 miljoonata per kerta.

    aina valilla ole..? jos semmoseen panostaisi. :-)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sytytellä kirjoitti:

kirkkoja? 4,3 miljoonan lasku. Kaverilla menee mukavasti loppu elämä lainsuojattomana.. ei käyp katteek's..
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010051011639439_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu