Tulkaa järkiinne

Tulkaa kepulit äkkiä järkiinne.Jo kreikkalaiset itse sanovat,että älkää suomalaiset antako Kreikalle rahaa, koska Kreikka on hyvin korruptoinut maa. Hallitus on mätä.Kukaan ei vastaa mistään.
269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

on korruptointunut ja sopii hyvin kreikkalaisille ja italialaisille malliksi oikein korruptoitumisesta. Merisalo ja kumppanit saa vielä monta projektia Kreikan tiimoilta ja kepu välittää toimeksiannot.

Äänestä

..mutta hallitus on tasan tarkkaan päinvastoin kun mitä sanot siitä kertoo viimepäivien tapahtumat.

Todella tärkeitä ja suuria päätöksiä juuri tulevaisuuteen vaikka kuinka rakkikoirat haukkuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kansan ääni kirjoitti:

Tulkaa kepulit äkkiä järkiinne.Jo kreikkalaiset itse sanovat,että älkää suomalaiset antako Kreikalle rahaa, koska Kreikka on hyvin korruptoinut maa. Hallitus on mätä.Kukaan ei vastaa mistään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu