miten tällästä voi tapahtua??

tuhansia ihmisiä kuollut....new york ei tule
olemman enään entisellään...
mix tälläistä tapahtuu...???
mä olen niin surullinen.....et....
mä rakastan new yorkia...se on todella ihana
kaupunki..
1172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Pitääkö pommitella muita maita (kaivaa verta
nenästään)? Ei kai ne Jenkkien risteilyohjukset
mihinkään nimettömiin kaupunkeihin ole osuneet.
Bagdad on ainakin 2500 vuotta vanhempi kuin NY.
Semmoisesta saatta joku suuttua?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


*very sad* kirjoitti:

tuhansia ihmisiä kuollut....new york ei tule
olemman enään entisellään...
mix tälläistä tapahtuu...???
mä olen niin surullinen.....et....
mä rakastan new yorkia...se on todella ihana
kaupunki..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu