Jari Rauhala

Kuoliks se ku se liukastu siihen saippuaan?
81923
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kyllä se kuoli.

Äänestä

Ei kuollu.

Äänestä

JAA

Äänestä

kuoli kun se nosti saippuan kiimaisen rööri-eliaksen edessä. rööri-elias lavasti sen tapaturmaksi.

Äänestä

JAA

Äänestä

kylä kuoli

Äänestä
  • Vau! Miten kylän kuoleminen liittyy tähän! ;)

    Äänestä

Ei, mutta se tuli raiskatuksi. Kannattaa olla varovainen niiden saippuoiden kanssa. Kuka on Jari Rauhala?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nnjnjnjnj kirjoitti:

Kuoliks se ku se liukastu siihen saippuaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu