Tuomarit hoiti hommansa.

Suomelle niin pitkään jäähyjä, kunnes peli alkaa kääntyä Venäjälle. Kovaltchuk taklaa kiekotonta suomalaispelaajaa törkeästi = 2min jäähy.
2116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En halua haukkua näitä amerikan tuomareita,mutta joku roti pitää kyllä tällä tasolla olla.Ei oo kyllä mitään linjaa näillä pojilla.Mikähän niillä on pointtina....

Äänestä
  • Venäjällä paljon NHL-pelaajia, oisko niiku siinä se pointti?

    Pakit loppuu tätä menoa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jepjep** kirjoitti:

Suomelle niin pitkään jäähyjä, kunnes peli alkaa kääntyä Venäjälle. Kovaltchuk taklaa kiekotonta suomalaispelaajaa törkeästi = 2min jäähy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu