Ruotsi jatkoon Suomi ei!

Fennohomot hävisivät taas. Ruotsi pelaa mitalaleista. Fennot häviävät aina, sodatkin. Fennossa on luuserigeeni.
8153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

että sisäsiittoiset vanhempasi ovat kasvatteneet sinut täysin epäisänmaalliseksi homoksi,hurrien todellinen luonne tulee taas aloituksessa hyvin esiin.Ja sodassahan hurrit soutavat aina karkuun,heistä ei ole mihinkään.

Äänestä

fennulille turpaan ja nenästäkin vuotaa (rään seassa) verta.

Äänestä
  • Mutta Tsekki voitti myös Ruotsin ja voittaa myös lauantaina.

    Äänestä

  • tulle sveko kirjoitti:

    Mutta Tsekki voitti myös Ruotsin ja voittaa myös lauantaina.

    Ruotsi ottaa pronssia ja Suomi?? Niin, mitä se Suomi ottikaan muuta kuin turpaansa? Suomi oli kaikessa huonompi ja pyristely lopetettiin. Nyt kiekkomaat jatkavat, kun pelit alkavat.

    Äänestä

Svekko homot ei varmasti selviä lauantaina edes rankkareille kun on Jagr vastassa. Ettekä saa myöskään pronssia kun tulee Saksalta turpaan.

Äänestä

Ihmettelen aina kuinka hurrit iloitsevat Suomen epäonnistumisesta.

Montako mitalia sinun isänmaallasi on?

Mutta eihän sinulla ei ole edes isänmaata. Eikö ole surkeata?

Sinulla ei ole edes omaa kieltä. Ruotsi, tanska ja norja ovat saksalaisia murteita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jippii! kirjoitti:

Fennohomot hävisivät taas. Ruotsi pelaa mitalaleista. Fennot häviävät aina, sodatkin. Fennossa on luuserigeeni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu