sanoisitkohan vieläkin annetaan olla?
Jos sanoisin tehneeni "ratkaisun"
ja ikävöiväni
23536
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
sanoisi niin. :)
Mikähän ratkaisu mulla olis tehtävänä josta odotat ilmoitusta? ;)
Mitähän se pitää sisällään.?
Asiat kyllä pitää mielestäni aina selvittää...
En tiedä vielä mitä sanoisin, kun en tiedä asiaakaan.
Riippuu varmaan mikä se ratkaisu olisi, toivottavasti ei mikään ikävä.
ratkaisu tehtävänä...
ollut mulle. Mä kun en ole sitä ekaakaan kertaa sanonut, annetaan olla.
:D
tietää ,mikä sai sinut tekemään tämän ratkaisun ?
Mitkä asiat siihen vaikutti , ikävähän ei mitenkään voi olla ainut syy?
ap. älä ole kusipää kerro mistä kyse?
Mikä ratkaisu ? Ikävöin kyllä.
tällä kertaa olla. Minusta tulisi oikein "riesa" sulle.
ole koskaan sanonut, annetaan olla.
liian itsekäs viesti ,aivan kun olisit toisen ihmisen yläpuolella ja jakaisit meille tuomioita
LOPETA tuollainen urpoilu ,minuun ne ei tehoaa!
:D
sairas nainen >mene hoitoon!
tämä hiljaiselo on tehnyt ihan hyvää.. sanoisin että tule nukkumaan mun viereen :) en voi sua unohtaakkaan.. mutta täällä palstalla käväsyt mun on annettava olla.
vielä.. jos nyt leikin että olet sinä.. sitä sanomistani olen miettinyt paljon. Pelkäsin silloin niin että käy juuri näin ja ajattelin lähteä ennen kun kiinnostuksesi loppuu.. mutta olisiko käynyt näin jos en olisi sanonut.. ei voi tietää mutta enään en sitä sanoisi, ikävä on!
kahden miehen välillä. :)
Toivottavasti minut :)))) Juuu ilman muuta minut,sehän on selvä! Eikö olekin;))))
En ole valintaa tehnyt, koska tämä toinen halusi jättää asian siihen kun ei ilmeisesti malttanut odottaa.. On varmaan katsellut jo helluntaiheilaakin, kun asiat eivät edistyneet. Kaipa hän olisi halunnut minun juoksevan syliinsä, mutta ei se niin äkkiä käy, se on tullut todistetuksi joskus.
Eihän tämä varmaan mulle ollu,mut sanoinpa vaan.
mallttanut, halusi antaa asian olla. Eli turhaan tännekin palstalle tieni löysin lörpöttelemään loppupeleissä..
Minä odottelen vaikka hautaan saakka,jos Hän vain vähän vinkkaa,niin olen het valmis yrittää!Vaikka elämäntilanne olis mikä.Sydämmeni vei :(
Kunnon narsisti olet.