Uusi vuokralainen

kiinnostunu

eli kuka tää vuokralainen on joka kirjotti vuokrasopimuksen Susanin taloon,kenen entinen?

4

669

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Diidaaduu

      Joo, tahtoo tietää kanssa!! Kertokaa joku!!!

      • heijop

        Paul Young, Mary Alicen entinen aviomies. Paul minun mielstäni murhasi jonkun. mutta mikään tavallinen mies hän ei ole.


      • stupid girl
        heijop kirjoitti:

        Paul Young, Mary Alicen entinen aviomies. Paul minun mielstäni murhasi jonkun. mutta mikään tavallinen mies hän ei ole.

        Paul tappoi martha hubertin, joka kiristi mary alicea ja sen kiristyksen ansiostahan nainen tappoi itsensä.


      • Desperate ¤
        stupid girl kirjoitti:

        Paul tappoi martha hubertin, joka kiristi mary alicea ja sen kiristyksen ansiostahan nainen tappoi itsensä.

        onhan sillä tekemistä Miken kanssa ollut vaikka kuin, epäselvää hiukan mitkä ne nykyiset niiden välit oikein on....kun oli se niiden poika, ja se kuollut Miken ex joskus menneisyydessä yms yms...eikös mike meinannut kerran tappaa Paulin?
        Jäikin ihmetyttämään, että eikö Susan&Mike muka tiedä kuka niiden taloon muuttaa!? Aika uskomatonta, mutta eikai ne sille todellakaan olis sitä vuokrannu....?
        Jännää, JATKUIS JO....!!!!!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei sua enään tunnista

      Kun olet vanhentunut ja lihonut.
      Ikävä
      170
      6644
    2. Huomenet naiselle

      Harmittaa ettei ehkä nähdä enää koskaan. Näillä mennään sitten.
      Ikävä
      59
      4512
    3. Etsin vastaantulevista sua

      Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s
      Ikävä
      28
      3198
    4. Mikä kaivatussasi kolahti?

      Mikä oli erityistä?
      Ikävä
      61
      3017
    5. Kaikesta muusta

      Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko
      Ikävä
      16
      1905
    6. Tekis mieli lähestyä sua

      Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗
      Ikävä
      27
      1576
    7. Hyvää yötä.

      Miten äkäpussi kesytetään? 😉 pus
      Ikävä
      15
      1574
    8. Ajatteletko koskaan

      Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹
      Ikävä
      38
      1505
    9. Kyllä hävettää!

      Olla taivalkoskelta jos vuoden taivalkoskelainen on tuommoinen tumpelo.
      Taivalkoski
      34
      1379
    10. T, miten mun pitäis toimia

      Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest
      Ikävä
      47
      1303
    Aihe