Mannerheimin väitetään olevan suoraa alenevassapolessa gaessar Neron poika. Onko jollakin "aina oikeassa olevalla" parempaa tietoa asiasta ja papintodistuksia mukana?
Onko jollakin "aina oikeassa olevalla"
jmyd
13207
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Manergeimi ja Veäjän tsari Putinus ova keisariaanuus Nebukadneesarin ja Leokpatran jälkeäisiiä. Tämä on varma tosi!!!!
ole kenelläkään tarvetta puuttua. On hyvä, että palstalla liikkuu myös sellaisia, joilla on kanttia kumota perättömiä väitteitä. Niiden esittäjät vain munaavat itsensä kuten tässäkin tapauksessa.
jaahas taas! sotamuseon entinen muumiovääpeli siis on käännetty koneelle vaivaistalossa ja hän antaa kohta taas palaa jokaiseen juttuun?
taas ..... hi hiii.. se alkoi........ hiii hiiiii...
oletkos sittenkin ollut "nakittamassa" sotamuseon sokkelikossa vääpelin kanssa, kun se ei enempää uskalla nousta lattiasta?
poikaparoilta, vai mikä on? Pelkäättekö jo "tietäjää" niin, ettette uskalla edes valehdella?
"tietäjää"?
Lähinne sairaalloisen narsistinen homoukko, jolle jäänyt aliupseerin huuamisvimma korvienväliin. Tietämisestä sun jutuissa ei ole niinkää siltaa. Röyhkeässä toisten halveksunnassa olet ykkönen.
odottaisi hiirennakissa, mutta eivät nämä homohiiret uskalla enää valehdella. Silloin nimittäin paukahtaa faktoin ladattu rauta niskaan ja vikinä loppuu siihen.
"Lähinne sairaalloisen narsistinen homoukko, jolle jäänyt aliupseerin huuamisvimma korvienväliin. Tietämisestä sun jutuissa ei ole niinkää siltaa. Röyhkeässä toisten halveksunnassa olet ykkönen"
Tuo onkin kaikki, mihin te homohiiret pystytte. Kumotkaa malliksi yksikin antamani tieto.
Eikö onnistu? No, sitten vaan lisää homottelua kehiin...
On myös tieto, että hän olisi Katariina Sourin poika.....
Ei siis Pekka Saurin tai Jari Sillanpään?
Höpöhöpö, Nero oli sukrutsaisen suvun homopoika, jolla ei ollut jälkeläisiä.
Voihan niitä "jälkeläisiä" olla vaikka ei omia. Mannerheimilläkin oli...........
Marskin sukujuuret johtaa Hollantiin ja Hollanti on saanut asutuksensa pääosin Tanskan suunnasta.