Siis John ei olekkaan kuollut?! Kun välillä netissä oli tieto että on ja fanit oli raivoissaan, mutta tieto väärä. Tietääkö joku asiasta enemmän, siis, onko hän sitten oma itsensä vai tekikö se hullu ukko jotain hänelle siellä kellarissa?!?!
John Black
Fan nti 41
1
2816
Vastaukset
- 88
Stefano on pyyhkinyt Johnin muistin levykkeelle tohtori Rolfin avulla. EJ kertoo Marlenalle Johnin olevan elossa. John paljastuu Stefanon velipuoleksi. EJami ja John ja Marlena muuttavat asumaan DiMerojen kartanoon. John saa lopuksi muistinsa takaisin ja menee uudestaa naimisiin Marlenan kanssa ja sen jälkeen he lähtevät pois Salemista lopullisesti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sebastian Tynkkynen (pers.) ei vastusta raiskauksia
"Sebastian Tynkkynen oli ainoa 14 suomalaismepistä, joka vastusti uutta suostumuksen puuttumiseen perustuvaa raiskauslak1094515Purra jäi kiinni valehtelusta, Heinäluoma ei
Ja heti alkoi Purra joukkoineen maalittamaan Heinäluomaa. Niin toimii äärioikeistoa edustava putinistipersulauma, jonka553336- 841113
Alkuperäinen kristillinen kaste on uskoville annettava upotuskaste
Kreikan sana BAPTIZO merkitsee upottamista. Alkuseurakunta kastoi upottamalla Apostolien tekojen kirjan mukaan: Ap.t 2552929Me, Suomen kansa, vaadimme Riikka Purraa jatkamaan valtiovarainministerinä!
Ja jollei valtiovarainministerinä, niin sitten pääministerinä. Purra on nostanut Suomen talouden nyt komeaan kasvuun Ma83820- 171804
- 57779
Pitäisikö naisen haluta "puolisomies"?
Toivottavasti saan nyt tämän idean purettua hyvin sanoiksi? Mutta tuossa eräässä aloituksessa tuli vastaan tälläinen tek140766Miksi piti uhota naapuri Venäjälle ja tehdä itsestä heidän vihollinen?
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/f0eee963-3605-47e6-9989-a21347ce7757 "Jos sota syttyy Suomessa, näin tapahtumat vois195748Asiantuntijat todistavat: Rydman valehteli.
Virta oli oikeassa jokaisessa kolmessa eri väitteessä, sen sijaan RYDMAN VALEHTELI kaikissa kolmessa väitteessä. https:/189716