tuominnut Israelin hyökkäyksen avustuslaivaa kohti?
Ben hiljaa kuin hiiri?
Joko Ben
11218
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
tuomita?
Israelin verenhimoinen kansa ei ole koskaan kunnioittanut kansanvälisiä sopimuksia ja lakeja. Järkyttävin joukkomurha oli noin kolmekymmentävuotta sitten kun israelin armeija tapatti sadoittain siviilejä Beirutissa. Israelin valtion teot ovat lähestulkoon täysin verrannollisia natsi-saksan tekoihin 1939-45 juutalaisia vastaan.
Arabimaat ovat niin rauhantahtoisia ja empaattisia valtioita!!! : )
Esim. milloin Jordania on hyökännyt naapurimaita vastaan?
Kokoomus ei päästä Beniä kameroiden eteen seuraavaan pariin viikkoon. Beniä pidetään jossain rotankolossa piilossa. Juudaan lapset eivät ole nyt oikein suosiossa.
Oikea naama oikeassa paikassa kuuluu kykypuolueen propagandataktiikkaan.
on kuin kusi-sukassa nyt on vaikea kerätä pisteitä.
voi omia touhujaan tuomita...~~
siellä surmattiin naag hammadissa 7 Kristittyä Jouluna ja vain siksi koska he ei muslimina olivat muslimien mielestä väärä uskoisia ja mitä teki aleksader stubbit. ei yhtään mitään hänen mielestä kaikki muut on tärkeitä ihmisiä paitsi Kristityt.
kysymyksessä uskovaiset, vaan vapaaehtoiset avustajat laivoineen.
Salli mun nauraa.....
mummot sitten olivat?