MIES, Vihdin seutu

Tavataanko, ihastutaanko, viekö tunne mennessään uuteen elämään?
Kesä kauneimmillaan, vain SINÄ puutut! :=))

Miehisen, AIKUISEN MIEHEN seuraa kaipaa AIKUINEN NAINEN!!
3480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

sä se jaksat ;)

Äänestä

oi sinäkö se olet? haluatko taas tavata ;)

Äänestä
  • Tottakai haluan tavata, siis missä ja milloin...? ;=))

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


AIKUINEN NAINEN kirjoitti:

Tavataanko, ihastutaanko, viekö tunne mennessään uuteen elämään?
Kesä kauneimmillaan, vain SINÄ puutut! :=))

Miehisen, AIKUISEN MIEHEN seuraa kaipaa AIKUINEN NAINEN!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu