Mystiikka pakollista

Tears Down

Miksi olet vaaraton? Mä tarvitsen heti eteen mainitsemattomista syistä mystiikkaympäristön, mitä sä aiot tehdä sille asialle? Vaatia mua peruuttamaan lupaukseni kristillisessä valtiossa Vapahtajasta, ryhmiä on erilaisia, mutta minä en ole Vapahtajasi. Mitä sinulle tulee tästä mieleen? B-kielikö vai ylioppilastutkinto, miksi lähtisimme sellaiseen riskitekijään. Vainoharhako, että tuttipullo olisi äänioikeusjärjestelmä, no ei ole.

Mä olen nähnyt Jumalan, olen valaistunut. Se tulee itsestä
Mä olen kuullut Vapahtajan, olen valaistunut.
Mä olen musliminainen, toivottavasti kohta, mä olen ikuinen neitsyt? No en ole, mutta ikuisesti Allahin oma.
Näihin on muitakin ryhmiä, jotka tarvitsevat huomioita, kuin ainainen armeijan paineluele-ryhmä. Allah ei ole koskaan b-kieli onko se uskonnollinen loukkaus. Entä miksi olen hunnutettu, toivottavasti kohta, koska pystyn hoitamaan paremmin terveyttäni. Kaikki vain Jumalan lasten tähden. Siksi mulla on fiktiivinen perhe, joka ei tarvitse b-kieltä tai niiden luomaa nautintoaineiden tuhmaa tuskaa. Kopioi sä vain niin paljon kuin lystäät. Mitään oikeata sussa ei koskaan ole, eikä tule. Pitäisi korostaa että lapset ovat yhteisiä myös parisuhteen ulkopuolellakin. Kaikki jää tekemättä.... Mä varmasti voitan tämän, aivan turha kuvitella niin.

1

316

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Minervä

      kuin asiasta tekee se, että milloin koen/löydän Jumalan uudelleen. Miksi saisit olla läsnäsellaisessa, kopioiden? Pitää korostaa ihan eri asiaa, että on yhteistä voimavaraa. Kiva että olet löytänyt paljon asioita tarakaltasi, se kestää 20-kiloa, muistathan myös anorektikot voimavaroinasi. He eivät ole pieniä oraviasi, jotka tulevat kultakehyksisen pyhimys-vanteesi orjiksi vastentahtoisesti näkemään itseään ja Jumalan maailmaa, kun voit huonosti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!

      Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja
      Maailman menoa
      196
      22592
    2. Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"

      Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant
      Maailman menoa
      99
      9879
    3. Sannalla tänään vuorossa The Daily Show

      Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.
      Maailman menoa
      54
      7748
    4. Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa

      Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va
      Maailman menoa
      102
      6529
    5. SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"

      Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei
      Maailman menoa
      193
      6247
    6. Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut

      Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m
      Maailman menoa
      67
      5861
    7. Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!

      Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,
      Maailman menoa
      61
      5350
    8. Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.

      https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot
      Maailman menoa
      51
      5243
    9. HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!

      Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.
      Maailman menoa
      124
      4890
    10. Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään

      eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm
      Maailman menoa
      108
      4592
    Aihe