vaarallinen Suomelle. Toiminnallaan hän aiheuttaa vihaa Venäjän ja Suomen kansojen välillä. Näyttää että toimet ovat hyvin tiedostettuja. Siten hän tulee olemaan vastuussa siitä, mitä maidemme välisissä suhteissa hänen toimiensa johdosta tapahtuu. Asiat voivat kriisiytyä hallitsemattomiksi ja silloin kiihottajien vastuu myös takuulla realisoituu.
"Dosentti" Bäckman
7
13196
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Tuossakin ollaan asiassa.
http://www.youtube.com/watch?v=GoVfYGiVGxo&feature=related
Haastettava oikeuteen ja linnaan! Kuinka tällainen petturi voi olla Helsingin yliopiston palkkalistoilla?
Joe Trohman (s. 1. syyskuuta 1984) Hollywoodissa) on Fall Out Boy -yhtyeen kitaristi. Hän on perustanut Fall Out Boyn yhdessä Pete Wentzin kanssa. Sen jälkeen, kun he olivat perustaneet bändin, he löysivät jäsenen kirjakaupastakin; Hän oli Patrick Stump. He tekivät vanhojen jäsenten kanssa yhden levyn ja löysivät myöhemmin uuden jäsenen nimeltään Andy Hurley. Siitä syntyi Fall Out Boy.
oikeasti tekee? Tämän backmannin touhuissa olisi varmasti tutkittavaa.
tulevaisuudessa hakea Helsingin yliopistoon, juuri tämän Backmannin takia, mutta onneksi Suomessa on muitakin oikeita yliopistokaupunkeja.
Onhan Helsingin yliopistossa pilvin pimein muitakin kovin epäilyttäviä "rohvessuureja" kuten tuo kansainvälisen oikeuden rohvessorikin ,
nähdyssä TV-lähetyksessä ei tämä Johan käyttänyt itsestään titteliä"dosentti". Minulla on hienoinen epäilys, että hänelle ei ole annettu yliopistoissa enää tehtäviä. Se olisi aivan oikein hänelle. Häneltä pitäisi kieltää Suomessa asuminen kokonaan. Menköön sinne Venäjälle. Mokomakin "Suomen Syöjä".
Samaan kastiin kuuluu tämä Sofi O. Viitsiikin tulla vielä Suomeen noilta ulkomaan reissuiltaan.
Tuurssi myös ottaa tavaransa ja lemmikkinsä ja häipyä kanssa.
"dosentti".
Luultavasti tämän palstan iiroilijat (ironmike-SS etunenässä) ihailevat Bäckmannia yli kaiken.
Mistähän noita epäisänmaallisia luusereita oikein tulee?
http://www.youtube.com/watch?v=-t6Z1dN0wDs
http://www.youtube.com/user/Pronssisoturi#p/u/1/CEmtkxwE7vg
Totuus satuttaa monesti,mutta kyllä se on sanottava ilmoille!Johan teet tärkeää työtä!
tulee nykyisin totuus ? Ehkä Pravda on sinulle parempi.
Ei-juutalaisista (kristityt mukaan lukien):
1. Keritoth 6b: Ei-juutalaiset eivät ole ihmisiä.
2. Kiddushin 68a: Ei-juutalaiset ovat eläimiä, aaseja.
3. Midrash Talpioth 225d: Jehova (Jumala) loi ei-juutalaiset ihmisen muotoisiksi, niin ettei eläinten muotoisten eläinten tarvitse palvella juutalaisia. Ei-juutalainen (esim. kristitty) on niin ollen ihmishahmon omaava eläin, jonka on palveltava juutalaista yötä päivää. Heitä ei voi koskaan vapauttaa tästä palvelusta.
4. Shene Lukohoth Haberith: Vaikka maailman kansat ulkonaisesti muistuttavat juutalaisia, he ovat varsinaisesti vain apinoita ihmisiin verrattuna.
5. Ketuboth 111a: Ei-juutalaiset ovat kansaa, joka on kuin aaseja - orjia, jotka katsotaan isännän omaisuudeksi.
6. Jebamoth 98a: Kaikki ei-juutalaisten lapset ovat oikeudellisesti äpäriä, koska ei-juutalaiset ovat vain eläimiä.
7. Niddah 45a: Rabbien mukaan naiset eivät voi tulla raskaaksi ennen kuin he saavuttavat 12 vuoden ja yhden päivän iän. Kysyttäessä, kuinka oli mahdollista, että ei-juutalainen tyttö oli tullut raskaaksi kuuden vuoden iässä, rabbi vastasi, että ei-juutalaiset eivät ole ihmisiä.
8. Berakoth 58a: Eräs rabbi ruoski juutalaista, koska tämä oli ollut seksuaalisessa kanssakäymisessä ei-juutalaisen kanssa. Juutalainen meni roomalaisten luo, jotka sitten kysyivät rabbilta, miksi hän oli tehnyt niin. Rabbi kertoi roomalaisille, että rangaistu juutalainen oli ollut seksuaalisessa kanssakäymisessä naaraspuolisen aasin kanssa. Roomalaiset vapauttivat rabbin sen jälkeen kun profeetta Elia oli tullut alas taivaasta ja sanonut, että rabbi puhui totta. Tämän jälkeen rangaistu juutalainen kutsui rabbia valehtelijaksi. Rabbi vastasi, ettei hän valehdellut, koska kaikki ei-juutalaiset ovat aaseja. Juutalainen lähti roomalaisten luo, mutta rabbi tappoi hänet, ja syystä.
9. Ketuboth 3b; Sanhedrin 74b: Ei-juutalaisen siemen(neste) on eläimen siemenen veroinen. Kristityn yhdyntä elukan yhdyntä.
10. Choschen Hammishpat 227: "Raamattu sanoo: 'Älä huijaa lähimmäistäsi', mutta ei-juutalaiset eivät ole lähimmäisiämme vaan, kuten sanottu, pahempia kuin koirat."