Homous pois pillereillä

Espanjassa on keksitty pilleri, jolla pääsee eroon hinttydestä:

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2010061511864283_ul.shtml
689
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

jokaiseen sairauteen löytyy lääketeollisuuden kehittämä lääke. ja sairauksia voidaan aina keksiä lisää, jos lääkkeidenmyynti tökkii.

Äänestä
  • http://www.iltalehti.fi/uutiset/200706136231091_uu.shtml
    >>Yhdysvaltain puolustusministeriö on joutunut myöntämään, että se pohti 1990-luvulla aivan vakavissaan mahdollisuutta kehittää kaasuase, joka muuttaisi vihollissotilaat homoseksuaaleiksi.>>

    nyt jokaiselle sotilaalle antihomopillerit taskuun!

    Äänestä

kun pudottelee homobaarissa drinksuihin niin kaikki lähtevät naistentansseihin!

Äänestä

kohta on kaikki vihreetkin ihmisiä ja puolue voidaan lakkauttaa. mistä greenpeace sit saa terroristejaan?

Äänestä

Pillu on tarkoitettu panemista varten ja persereikä paskantamista varten. Jo tuo saastaisesta paskareiästä kiinnostuminen todistaa, että rööriroopet on pervoja ja luonnottomia.

Lespot taas on runkkareita, jotka runkkaa toisiaan tekokyrvillä ja panovöillä. Usein lespot on myös helvetin rumia eikä sen takia saa miestä ja joutuu käyttään tekomunaa.

Äänestä

vähentää maahanmuuttoa ja hyysäripilleri lopettaa maahanmuuton kokonaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


i h s kirjoitti:

Espanjassa on keksitty pilleri, jolla pääsee eroon hinttydestä:

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2010061511864283_ul.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu