Enpä ole nähnyt vastaavaa menoa minkään maan Idolsissa josta pätkiä olen nähnyt ja enimmäkseen Suomen lisäksi olen katsonut Amerikan ja Ruotsin Idolsia.
Jos Michael Jacksonin ja Elviksen liikehdintää on joskus sanottu liian seksikkääksi niin entäs tämä Kreikan Despina Vandi Idolssista. Vielä kuumempaa liikehdintää.
http://www.youtube.com/watch?v=mgdwTVbhc1U&feature=related
Despina Vandi taustatanssia tytöt.
http://www.youtube.com/watch?v=Bxlna0O_sR8&feature=related
Ja mitä lauluääneen tulee niin ihan ok sekin. Siis ihan ok.
Tässä taas eri esiintyjän tyylinäyte ja tämä nainen taas on nimeltään Antigoni
http://www.youtube.com/watch?v=Qw6N0efUPhU&feature=related
Että tällaista menoa sitten.
Näin kuumaa on meno Kreikassa
Idolssissa
1
525
Vastaukset
- insinööri leipomossa
Ei tehnyt mitään vaikutusta. Tavallista vähäpukeista ketkuttelua jota näkee Kapkaupungista Vladivostokiin kaikki mediat täynnä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1672794
- 2012067
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.501862- 711766
- 921648
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91521- 811224
- 811080
- 951039
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes1961020