Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

voi ku joku

tekis minulekki noin http://www.youtube.com/watch?v=_fZL6s7x0Rg&feature=related

joka päivä sormetan itteeni ja saan orkus kun tätä kattelen. Haaveissa ois et joku tekis minullekki niin, mutta mies siis.
Kiusottelis masua ja kiusais napaa ja kattelis sitä läheltä.......uuh
1362
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tehdä tuollatavalla jos olet samantyyppinen vartaloltasi , jotain muutakin voin keksiä ... ja kiusoitella ..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


napanapaa kirjoitti:

tekis minulekki noin http://www.youtube.com/watch?v=_fZL6s7x0Rg&feature=related

joka päivä sormetan itteeni ja saan orkus kun tätä kattelen. Haaveissa ois et joku tekis minullekki niin, mutta mies siis.
Kiusottelis masua ja kiusais napaa ja kattelis sitä läheltä.......uuh

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu