Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

keno on jännää.

Se saa joka illan yhtä juhlalliseksi. Eilenkin oli täyskenolapussani 6 oikein 7-tasolla ja 100 euroa sain puhtaana" käteen.
1863
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Heinäkuun aikana kenoa pelasin normaalin parinkympin edestä. Voittoja tuli kuitenkin 2553,25€. Omalla ohjelmalla arvon numerot ja hyvin näyttää osuvan. Lotot ovat nyt heikosti menneet. Niitä ei kannata edes mainita, mutta menköön nyt kun tuli kirjoitettua jo.
Keno on peleistäni eniten antanut takaisin. Hyvä peli, 9/10 on jo osattu. Vielä antaa odottaa tuo 10/10.
Mikä taso sitten lienee järkevin pelatajos ei ole tämmöinen ahne kuten minä satun olemaan?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kenohullu kirjoitti:

Se saa joka illan yhtä juhlalliseksi. Eilenkin oli täyskenolapussani 6 oikein 7-tasolla ja 100 euroa sain puhtaana" käteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu