Onko selvinnyt, kuka ajoi venettä sairaalla ylinopudella?
Onko JJ tappaja?
6
175
Vastaukset
- fill him
Jos ajoi venettä noin holtitomasti, niin on. Jos ei, niin siisten ei. Oma vene, joten....
Jos oli puikoissa, niin ei se sen kummempi tappaja oo kun Kimmo Sasi (kok)
Kimmo nukku puikoissa ( tai oli muuten vaan tiedottomassa tilassa) ja ajoi vastaantulijan hengiltä - mitä siitä, kortti pysy ja elämä jatkuu ( tosin ei kaikilla) . Ja ei se JJ:n seurassa ollu oo varmaan valittanu kyydistä ja vaarallisesta menosta - se kuuluu varakkaitten ja vauhdikkaitten ihmisten elämään. Kaverihan lähti tosi tyylillä !- et s1lleen
iota-iota kirjoitti:
Jos oli puikoissa, niin ei se sen kummempi tappaja oo kun Kimmo Sasi (kok)
Kimmo nukku puikoissa ( tai oli muuten vaan tiedottomassa tilassa) ja ajoi vastaantulijan hengiltä - mitä siitä, kortti pysy ja elämä jatkuu ( tosin ei kaikilla) . Ja ei se JJ:n seurassa ollu oo varmaan valittanu kyydistä ja vaarallisesta menosta - se kuuluu varakkaitten ja vauhdikkaitten ihmisten elämään. Kaverihan lähti tosi tyylillä !Lapset ovat nyt ilman isää.
- Imola-94
et s1lleen kirjoitti:
Lapset ovat nyt ilman isää.
Jos kapeikossa vastaan olisi tullut vene nopeusrajoitusten mukaan, ei JJ:N vene olisi voinut pysähtyä ja kuolleita olisi voinut olla useita. Edesvastuutonta menoa, joka päättyi huonosti.
- Kunhan poliisi on
kuulustellut niin huomataan että se kuollut ajoi venettä.
- pimeyden enkeli
Mutta miksi JJ selvisi sitten hengissä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke673384- 1432370
- 921888
- 1711619
- 891500
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?761454- 651446
- 711226
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂771150Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t351118