Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Jalkojen levityksestä

Onko miehet hyvä vai huono se kun miehen naidessa minua päältä, tekee mieleni levittää reidet niin, että polvet on patjassa ja varpaat yltää melkein yli? Muun hyvän lisäksi penis tuntuu liukuvan sisälläni paremmin tai ainakin miellyttävämmin. Orkun tullessa levitän jalkoja vielä vähän enemmän.
1421255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Teet ihan oikein Eveliina!
Opettele vielä sellainen kikka, että kun mies työntää kaluaan sinuun niin olet ihan hervoton, mutta kun hän vetää pois, puristat pillun lihaksia yhteen. Se tekee hyvää sulle ja hänelle.
Pena

Äänestä

Miehenä voin sanoa, että se on oikein hyvä.
Siinä asennossa on miehen hyvä hitaasi painautua ja sitten painella sinulta monta orkkua. Ja ainakin lopuksi painaa aivan juureen saakka ja pumpata 1/2 kahvikupillista. Wau!!!

Äänestä
  • Teillä on varmasti hyvin pienet kahvikupit.

    Äänestä

  • Muista, että pumppauksen jälkeen ei pidä nostaa liian aikaisin pois. Puolikovaan tulee vielä.

    Äänestä

  • Anneli kirjoitti:

    Muista, että pumppauksen jälkeen ei pidä nostaa liian aikaisin pois. Puolikovaan tulee vielä.

    Sitten vielä pitää muistaa että sisään vaan vaikkei seisokkaan ! Pumpauksen jälkeen siis.

    Äänestä

  • koko kirjoitti:

    Teillä on varmasti hyvin pienet kahvikupit.

    jos se meinas sellasia lasten leikki-kahvikuppeja mikkä on semmosia limsapullon korkin kokosia....


    ...tai sitte se vähä niin ku liiotteli.

    Äänestä

moi,,, Eve mitä sinä turhia kyselet jalkojesi levityksestä... sinä teet niinkuinparhaalta tuntuu ja saa tyydytyksen niin kaikka on hyvin,,, sillä eikö ikävä kyllä ole vieläkin naisia jotka eivät ole kokeneet ns, "pientä kuolemaa" miehensä kanssa saatikka masturboineet itseään niin että olisivat saaneet nautinnon kokea,,, kaikkea hyvää sinulle nauttien ja levittäen terv Texaco...

Äänestä

Niin levelleen kuin koipesi saat, ja nosta kun alkaa orkata, tuntuu molemmista tosi hyvältä.

Äänestä

harkinnut mihinkään naisvoimistelijoihin liittymistä? Voisit saada lisäpisteitä kun tekisit liikesarjasi ihan alasti!!!

Äänestä

Kipurajalle asti sentään tarvitse levittää

Äänestä

Sä siis avaudut Spagaattiin saakka!! Aaaahhh!! Vauuu! Vauu!

Äänestä
  • Kannattaa kyllä kokeilla sitäkin, että (lähiksessä) nainen puristaa reitensä tiukasti yhteen ja mies taas levittää jalkojaan. Lisää kummasti tuntumaa molemmille.

    Äänestä

  • Näin meillä kirjoitti:

    Kannattaa kyllä kokeilla sitäkin, että (lähiksessä) nainen puristaa reitensä tiukasti yhteen ja mies taas levittää jalkojaan. Lisää kummasti tuntumaa molemmille.

    No eipä se pillu tiukkene reisiä yhteen puristellen.Kyllä se tiukkuus tulee sieltä lantionpohjan lihaksista, joten niitä treenailee,se kannattaa. Ensin pitää oppia tuntemaan ja löytämään ko lihakset,niitä treenaamaan. Oikeen tehtynä se ei näy päälle päin,siis ei puristella pakaroita eikä reisiä.

    Äänestä

  • mainiox kirjoitti:

    No eipä se pillu tiukkene reisiä yhteen puristellen.Kyllä se tiukkuus tulee sieltä lantionpohjan lihaksista, joten niitä treenailee,se kannattaa. Ensin pitää oppia tuntemaan ja löytämään ko lihakset,niitä treenaamaan. Oikeen tehtynä se ei näy päälle päin,siis ei puristella pakaroita eikä reisiä.

    Eveliina huonoa palautetta ainakaan ole saanu, kyllä tuo asento ainakin on hyvä, siinä asennossa mies heti tietää että sinä haluat kaikkesi antaa ja myös kaiken saada, olet muuten aika notkea jos pystyt reisiäsi levittämään niin että polvesi ylettyy patjaan, no jos ei ihan niin, niin voithan vielä käsilläsi levittä häpyhuuliakin enemmän auki niin mies pääsee syvemmälle sisääsi, sitähän molemmat haluaa kun kiimaisia ollaan. Niikuin on jo mainittu se tekee hyvää sit viimein panna reidet yhteen ja puristaa lihaksilla kullia, NAMI NAMIA, IHANAAAA.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eveliina kirjoitti:

Onko miehet hyvä vai huono se kun miehen naidessa minua päältä, tekee mieleni levittää reidet niin, että polvet on patjassa ja varpaat yltää melkein yli? Muun hyvän lisäksi penis tuntuu liukuvan sisälläni paremmin tai ainakin miellyttävämmin. Orkun tullessa levitän jalkoja vielä vähän enemmän.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu