Kyselyä; mitä "kidutusta" rakastat eniten?
Mitä kidutusta rakastat eniten?
Yks vaan...
51024
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
peräruiskeita! ;)
rakastaa jotain kidutuskeinoa. Etenkin, jos on itse uhrina. Joten kyseessä pitää olla leikki. Leikki, jossa toiminta on vain stimulointia ja jossa itse kokemus tapahtuu mielikuvituksessa stimulantin tukemana.
Niin se on. Mielikuvitukseton henkilö ei voi ymmärtää sm-leikkejä eikä niistä nauttia.
Sm-leikeistä pidän alistettuna olemisesta. Sidotuksi tulemisesta eli avuttomana olemisesta ja sitten tulemisesta hyväksikäytetyksi. "Suostutteluun" voidaan käyttää piiskausta ja oikein tehtynä tuo suostuttelu tuntuu aidolta. Tai sellaiselta, kuin aidon voin kuvitella olevan, sillä onneksi (todellakin onneksi) en ole koskaan joutunut tosipaikkaan. Enkä haluakaan joutua.
Jostain syystä sellainen vanha rankaisuväline kuin häpeäpaalu tai niskapuu tai miksi tuota nyt nimitetään (siis kaksi telineisiin kiinnitettyä paksua lankkua, jossa on reiät päälle ja käsille, kiehtoo. Sellaiseen kiinnitettynä pehmitetään piiskalla pakaroita ja lopuksi anukseni "raiskataan". Olipa rankaisijana sitten mies tai nainen.
Toinen juttu on maahan sitominen jalat ja kädet haralleen. Sekä päälle hyväksikäyttöä.
Yleensäkin sitominen tuntuu kivalta, kunhan ei käytetä käsirautoja, joista en alkuunkaan pidä.
Piiskaaminen sattuu tietenkin, mutta tuo myös aivan loistavan olon. Nykyisin vaan ei saa tulla mustelmia tai naarmuja, joten piiskauksen täytyy olla varovaista. Aikaisemmin oli kertakaikkisen hienoa tulla vaikka sidotuksi pöydälle mahalleni ja jalat ja kädet kiinni pöydän jalkoihin, suukapula suuhun ja sitten ennalta sovitusti kunnon piiskaus. Että tuntui makealta.
Lievemmästä pakaroiden käsittelystä paukuttelu kämmenellä tuntuu erityisen intiimiltä ja alistavalta. Näin minusta.
Mutta kaiken a ja o on luottamus ja ennalta sopiminen sekä toiminta sopimuksen mukaan. Se tehdään, mikä on sovittu ja jos uhri käyttää turvasanaa tai -elettä, loppuu leikkikin siihen - tai tulee ainakin taukoa.
Kutittaminen on kamala kidutuskeino ja minä rakastan sitä! Ihanaa! =)
Sua ois kiva päästä sitten kutittelemaan :D
Nautin vallan tunteesta.
En pidä niskapuista tai paaluista tai muustakaan vastaavasta.
Yksinkertaiset keinot.
Ukko vatsalleen ja kyynärpäiden köyttäminen selän taakse.
Kaulapanta liekoineen kiinni ja tässä vaiheessa voin jo pakottaa äijän polvilleen jalkovälini nuolentaan.
Hieman vastustelua ja käytän patukkaa tai ratsuraippaa. Pehmeät monihäntäiset ovat lepsuja.
Menevät hätätilassa kun solmii hapsujen päät.
Tai eteenpäin. Myös ranteet yhteen selän taakse. Käytän vain köysiä koska tiedän niissä rimpuilun aiheuttaman kivun kesyttävän vaikutuksen.
Edelleen nilkat nippuun tekstiilihihnalla ja kiristys selän taakse ylös kiinnitettynä olkapääköyteen.
Äijä selälleen, kivekset ja siitin ohuella nyörillä pakettiin ja ratsastusta tai suuseksin jatkoa.Ennen kääntämistä saatan myös napsia patukalla osoittaakseni äijän avuttomuuden ja minun ehdottoman valtani.
Jos tulen suuseksissä niin saatan puristella äijän kiveksiä ja myös runkjata mutta todennäköisemmin irroitan sen ranteet mutta en kyynärpäitä.
Patukalla kannustaen pakotan sen itse runkkaamaan.
Oman alapesun ja ehkä kahvinkeiton ajaksi jätän äijän sidottuna makaamaan.
Raippa on minulle vallankäytön välinen johon liittyy välttämätön määrä kipua mutta ei runsasta käyttöä.
Mieluummin vähän mutta tehokasta.
Jäljistä en välitä koska kukaan muu ei ukkoni persettä katsele.
Oma vallan tunne ja mielihyvä toiselle saman tunteen tuottamisesta.
On myös muita versioita mutta yo. on tämän hetken suosikkimme.
Ps. Ukko on jo sen ikäinen että ns. perinteinen seksi sujuisi harvemmin.
Tämä toimii.