no nyt

tää näyttääkin oikealta huuhaalta, oiken hyvä. jatkakaa vaan veera sitä ja veera tätä jutskailua, niin palsta senkun paranee paranemistaan.
7113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

on hyvä ottaa kotkan lisäksi muutakin käsiteltävää...

Äänestä
  • ois tylssää jos veeraa ei ois

    Äänestä

  • toisen näkökulman ja palsta alkoikin panemaan panemistaan, panemaan itse itseään, veeruskan kautta tosin. Kotkahan on osittain rauhoitettu lintu kun sillä on nyt pesintä muninta ja grillaus ajat meneillään. Makkaramestaria ei saa häiritä iltaisin.

    Äänestä

jatkaa paneskeluaan?

Äänestä
  • veera panee tai on huuhaalla

    Äänestä

tää aloitus on saanut plussia :-DD. taisivat "veeralaiset" käsittää tään sittenkin kehuksi, vaikka tarkoitus oli päinvastainen :-DD

Äänestä
  • kuuntelen :DDDDDDDDD

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sitä sun tätä kirjoitti:

tää näyttääkin oikealta huuhaalta, oiken hyvä. jatkakaa vaan veera sitä ja veera tätä jutskailua, niin palsta senkun paranee paranemistaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu