Olen aivan ällikällä lyöty. Kohtasinkohan enkelin? Vai kuvittelinkohan kaiken?
Minulle tehdään juuri syöpä hoitoja oulussa ja välillä olen niin loppu kuin vain voi olla.
Viimeviikolla erään hoitomuodon jälkeen pääsin mieheni kanssa kotiin. Pyysin miestäni automatkalla pysähtymään että pääsen wc:en. Olin väsynyt, itkuinen ja aivan lohduton. Mieheni joi kahvin ja sillä aikaa minä käveleskelin ja jaloittelin eräässä liikkeessä. Yhtäkkiä minua alkoi pyörryttämään ja liikkeen myyjätär kosketti minua ja kysyi:" Onko kaikki kunnossa, tarvitsetko apua?" Samalla kun hän minua kevyesti kosketti tuntui kuin olisin saanut roppakaupalla energiaa häneltä.
Onko olemassa ns. energian luovuttajia, jotka kosketuksen voimalla sitä toiselle antaa.
Minulle tuli hyvin rauhallinen ja hyvä olo, aivan kuin hän olisi antanut minulle positiivista virtaa.
Onko kenelläkään tälläisestä kokemuksia?
Koko kotimatkan ja jopa seuraavan päivänkin olin kumman energinen, tavallisesti olen aivan loppu hoitojen jälkeisellä viikolla.
En pysty lukemaan vastauksia kuin vasta tiistaina mutta olisin kiitollinen jos joku joka on konenut tälläisiä energiavirtoja vastaisi.
Onko tämä mahdollista?
4
481
Vastaukset
- Jaanak.
tämän maan päällä. Toivon sinulle jaksamista hoitojen kanssa ja hyvää juhannusta.
Itselläni ei ikävä kyllä ole asiasta kokemuksia. - Enkeleitä onko heitä
kokemuksia. Mutta ajoitteko Oulusta pohjoiseen päin? Nimittäin tiedän erään "hyvän energian luovuttajan" Oulu-Tornio välillä.
Kyllä se on mahdollista. Ei hän mikään enkeli ole mutta hyvällä tahdollaan osaa luovuttaa energiaa muille. Näitä tälläisiä luonnonoikkuja on paljon olemassa. Energianluovuttajat luovuttavat omaa energiaansa sitä vain todella tarvitseville.
Kaikkea hyvää ja jaksamista hoitojen parissa. Hyvää Juhannusta. - ??
Voi nimittäin olla, että kysymyksessä oli enkeli. Ihmisellä ei ole tuollaista kykyä.
- Vastaavaa kokenut
Kyllä ihmisilläkin voi olla tuollaisia kykyjä armolahjana jumalalta. Minun oikean ja vasemman jalkani välillä ollut pieni pituusero on parannettu kosketuksen voimalla tällaisen henkilön toimesta. Olin silloi ala-asteikäinen tapauksesta on aikaa noin 20 vuotta. Muistan elävästi että kosketus tuntui voimakkaana lämpönä jaloissa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Klaukkalan onnettomuus 4.4
Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes1215795Yleltä tyrmäävä uutinen
Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/744771902Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.
Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk221276Pakko kertoa mies
Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti1111233Sinä vain tulit elämääni
Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna861093Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?
Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.481005- 64971
- 64916
Tiesitkö mies
Kuinka paljon mulla oli tunteita sua kohtaan? Jos et tiennyt,olisiko tietäminen vaikuttanut tapahtumiin? Ihmettelen kyll59885Kuulin että Metsa Manille kaavaillaan Maaseudun Sivistysliiton kunniakirjaa ja jotain
muutakin huominosoitusta. Syystä että on on elvyttänyt huomattavasti videoillaan vanhemman väen englanninkielentaitoja.24884