Niko Saarinen palannut

lomalta ja oli vime yönä taas ruudussa. (visassa)
Kiva, mä olen jo niin kyllääntynyt niinhin kiekukaikuihin jotka kimittää jakkaroillaan typeryyksiä.
Ainoa pelkoni on että Niko tympääntyy itse työhönsä.
8675
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

saisivat antaa potkut mokomalle homppelille, ja potkut sais antaa myös niille silikoniblondeille jotka on pilannu seoikean.

Äänestä
  • Onhan siellä se tommikin aina välillä juontamassa,sehän on ihan ok

    Äänestä

  • guru12123 kirjoitti:

    Onhan siellä se tommikin aina välillä juontamassa,sehän on ihan ok

    en vaan muistanut. :)

    Äänestä

Niko on oikeesti hauska ja keskivertoa BB-julkkista fiksumpi. Mua naurattaa aina sen jutut, kun satun joskus hetken jotain chattia katsomaan. :D Niko on persoona.

Äänestä

Annu elikkä Suomen Eva Mendez on paras televisa-juontaja, ei noihin ohjelmiin mitään hemmetin Nikoja kaivata. Nikosta diggailee vaan sellaset jotka on jotenkin pervoja.

Äänestä
  • Annu on paras juontaja, sillä on tosi kiva juonto tyyli ja hauskat jutut. Niko vois pysyy poissa!

    Äänestä

Annu on oikea säihkysääri, harmi ettei ole ruudussa enää.

Äänestä

Missä Nikon Grilli? :( Se oli IHAN OIKEASTI hyvää viihdettä! :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tsinggggggggggg kirjoitti:

lomalta ja oli vime yönä taas ruudussa. (visassa)
Kiva, mä olen jo niin kyllääntynyt niinhin kiekukaikuihin jotka kimittää jakkaroillaan typeryyksiä.
Ainoa pelkoni on että Niko tympääntyy itse työhönsä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu