jyräävät!!Jenkit kaadettiin!!!
Mustat tähdet
Musta Ghana
8123
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
hirveää katsella ku valkosen miehen pää oli painuksissa ja mustat tähdet tanssivat siinä oli todellinen ennenäkymä suomenkin tulevaisuudesta mustat tanssivat ja valkoset itkevät
Kuin simpanssit ja gorillat, keinuttavat vartaloaan kuin olisivat pilvessä. Vain yksi afrikan maa 8:n joukossa ja sekin vaivoin.
etelä-afrikka ollu se ainoo maa afrikasta joka pääsee näin pitkälle mut ei se olikin mustaakin mustempi ghana
Ghana pudottaa seuraavaksi Uruguayn ja etenee välieriin.
Rasisteille on näköjään kova paikka kun tummaihoisten joukkue menestyy kun ovat koko ajan yrittäneet väittää etteivät tummaihoiset osaa pelata jalkapalloa.
Olisi oikein rasisteille, että Ghana voittaisi maailmanmestaruuden niin näkisivät viimeistään silloin tummaihoisten osaavan pelata jalkapalloa.
Länsi-Eurooppaan ? Miksi eivät mene esim. Lähi-Itään, jossa on paljon työtä tarjolla ja kulttuuri melkein kuin omaa..
Kummaa paskasakkia, ovatko läpilaiskaa paskasakkia...
Mahtaa rasisteja vituttaa.
Siis sekö rasisteja vituttaa, kun afrikan maat eivät menesty. Joo nykypäivän rasitithan tulevat siltä suunnalta muihin maihin kerjuulle kyllä kyllä.
Mihin yhteys katosi ?