Valitettavasti korruptoituneiden kommareiden ainut hyvä puoli on aito homoviha esimerkiksi Venäjällä ja
Kiinassa.Sen sijaan kaikkien porvaripuolueiden,kepulaisten ja vasurien muka "rakkaus kansaa kohtaan" on vain pelkkää homopelleilyä.Turpiin vain saatanan homoille.
Kiinassa.Sen sijaan kaikkien porvaripuolueiden,kepulaisten ja vasurien muka "rakkaus kansaa kohtaan" on vain pelkkää homopelleilyä.Turpiin vain saatanan homoille.
Vastaukset 3
Vanhimmat
että miehet oppivat tulemaan "toimeen keskenään".
Joojoo, hyi saatana.
Kyllähän myös natsisotilaat vihasivat homoja mutta eri syistä kuin aidot kommarit.Fasistit nimittäin halusivat raiskata vihollisnaisia ja Suomen lottia,mutta puna-armeija tiesi sen,ettei homostelu ole sairaus eikä perinnöllistä,vaan aikuiset jätkät imevät salaa pikkupoikien kikkeleitä.Siksi Stalinin armeija voitti.Todellisuudessa pedofiilien ja homojen kehityksessä pikkulapsilla ei ole siis käytännöllistä eroa.Mihin Suomen homoporvarit ja kuriton armeija ovat siis menossa ?
mieltä voi tietysti olla, tässä aiheeseen liittyviä linkkejä:
http://pekkasivonen.blogit.uusisuomi.fi/2010/05/08/homous-geenisairaus-aivoissa/
http://www.vauva.fi/keskustelut/alue/2/viestiketju/1138309/homous_on_sairaus_josta_voi_parantua_
http://kaksplus.fi/keskustelu/t1764210,50