Pankkimaailma kaatuu HUOMENNA !

Huomenna koko maailman pankkijärjestelmä kaatuu. Vielä kun ehditte, niin nostakaa automaateista niin paljon kuin niissä vielä on rahaa nostettavissa.
4112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

aikasemminkin meuhkata asiasta, eikä mitään tapahtunut..

Äänestä
  • Verkkopankkinikin kaatuilee.

    Äänestä

tietoa asiasta. Pelle! Pidän rahat pankissa, ehtii huomenna vielä nostaa rahoja, jos on aihetta >:(

Äänestä

kun tili 6e miinuksella

Äänestä

Kommentoi aloitusta


est Omen kirjoitti:

Huomenna koko maailman pankkijärjestelmä kaatuu. Vielä kun ehditte, niin nostakaa automaateista niin paljon kuin niissä vielä on rahaa nostettavissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu