Marja Tyrni

Miksi "RANSU" on nyt muotia? Miksi setä haluaa olla TÄTI? Setä kiihoittuu kun on vähän aikaa TÄTI.

FUCK OFF!
7181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ei marja tyrni ole mies.

Äänestä

  • soitan marimbaa ja tanssin carambaa, pyörähtelen käännähtele taivutan ja taputan sekä jalkojain teputan ma tanssin carambaa nyt en tanssi sambaa vaan tanssin carambaa!

    Äänestä

mitään tuotetta, mitä tuo inhottava transu mainostaa. Se on varma. Transu-koira kuuluu Pikku Kakkoseen, ei tänne.

Äänestä

huumori ja juntteja on Suomessa aika paljon

Äänestä
  • Marja Tyrnin roolin takana on erittäin ammattitaitoinen näyttelijä ja se on mies

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ärsyttää! kirjoitti:

Miksi "RANSU" on nyt muotia? Miksi setä haluaa olla TÄTI? Setä kiihoittuu kun on vähän aikaa TÄTI.

FUCK OFF!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu