Surkeat säälittävät kakarat

Åboy

Lääkitys on näköjään vaan pahentanut noiden surkeiden, säälittävien kakaroiden tilannetta.
Juhannuksenakin ne ovat näköään kiukutelleet tällä palstalla. Siitä nähdään että kakaroilla ei ole oikeaa elämää vaan ne kuvittelevat kaiken pointin olevan provosointi tällä palstalla. Jääkiekosta ne eivät ymmärrä yhtään mitään, ainut mitä surkimukset osaavat sanoa on että Hauhtonen on huono.
Viestejä lähetellään väärennetyillä nimimerkeillä eikä edes sanan "keskustelu" sisältöä ymmärretä vaan he keskittyvät surkean lapsellisesti älyttömään provosointiin keskustelun sijasta.
Kehotus: hankkikaa oikea elämä, hankkikaa edes yksi kaveri. Se voi helpottaa tilannetta kunnes oikea lääkitys löytyy.

1

147

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mikä toi

      sun viestin pointti oikein oli?

      ei toi niinkusta ainakaan mitään keskustelua ollu... vaan pikemminkin hirveää ruikutusta.

      ps. hauhtonen on huono!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo räyhää: kansan on muututtava

      Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san
      Maailman menoa
      246
      3128
    2. Muovikassikartelli

      Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
      Talousrikokset
      18
      1740
    3. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

      Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
      Maailman menoa
      23
      1443
    4. Nainen, nyt esitän muutaman skenaarion

      Asumme yhdessä ja seurustelemme. 1. On ilta ja olet sohvalla makoilemassa ja räpläät kännykkääsi. Makuuhuoneesta kuulu
      Ikävä
      130
      1263
    5. Et taida paljoa

      treffeillä käydä? 😆 mieheltä Naiselle
      Ikävä
      104
      1248
    6. Mikä tekee sen

      Vetovoiman kaivatussasi?
      Ikävä
      76
      1182
    7. Kristillinen kaste toimitetaan upottamalla veteen - pään valelukaste ei kelpaa

      Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen puhdistautumiseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali verta
      Kaste
      153
      1062
    8. Oikea kaste on syntisten kaste

      Oikea kaste on syntisten kaste. Vain syntisiä tulee kastaa. Itsensä uskoviksi ja vanhurskaiksi julistaneita ei tule ka
      Kaste
      58
      1045
    9. Upotuskaste on raamatullisin kaste

      Jokainen raamattua lukenut tietää sen. Päivänselvä asia. Vauvalle annettu kaste ei löydy raamatusta.
      Kaste
      717
      967
    10. Harmittaako joku

      Harmittaako joku asia tai asiat, mitä on tapahtunut tai jäänyt tapahtumatta?
      Ikävä
      135
      962
    Aihe