olette miettineet paljonko olette valmiit maksamaan tästä huvista.?
Joko
.?
10140
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
käräjäoikeus aikoinaan, mitä tää lysti tulee maksamaan (muutamille).
Jos taas puhut palstan muuttumisesta maksulliseksi, niin paljon pitäis muuttua ylläpidon osalta, että tänne ropojani pistäisin, mitättömien mielipiteitteni vuoksi.
Rikospoliisille tappouhkaukset, vammaisten ja rullatuolipotilaiden jatkuva solvaukset tästä lahtekais häiriköstä, joka käy myös muilla palstoilla häiriköimässä. Kerroin myös rikospoliisille ja ylläpitoon selvät sävelet, ellette aloita ja saa pois tuota lahden häirikköa teen sen omalla tavallani ja tulette kaikki sen huomaamaan
muutakin juttua tutkimuksen alla ja useampia osapuolia, kun vain tuo sinun mainitsema tapaus. Vyyhti purkautuu hitaasti, mutta varmasti, sillä aina ne on verkot saatu selvitettyä ennen uudelleen vesille laskua.
Mutta kaikesta huolimatta jatkan kirjoituksiani samaan tyyliin, koska siihen on tarve. Nyt katos otetaan mehut pois lahden kääpiöstä ja sen myös ilmoitin ylläpitoon ja rikospoliisille
taaplaa tyylillään ja uskoo olevansa oikeassa. En usko kuitenkaan palstan kirjoittelujasi kovin kauaa tarttevan.
Että minä olen se, joka painosti poliisit tutkimuksiin. Senlisäksi sanoin ylläpidolle ja rikospoliisille, että tulen nostamaan syytteen Suomi24 vastaan, koska on ollut haluton jo vuosia poistamaan lahden häirikkö linjoilta. Painostin näin molemmat osapuolet tutkimuksiin, asian ei jäädessä tähän osaltani millään tavoin kunnes on minua tyydyttävä asia tapahtunut. Olen kiveäkin kovempi sälli ja asia katsotaan nyt viimeisen päälle!
mielikuvitusta. Oletetaan, että viranomaiset alkaisivat tutkia asioita. Mitäs luulet mihin gategoriaan itse kuulut? Taidat istua siellä syytettyjen penkillä myös. Sinun henkilökohtaiset haukkumisesi joitakin henkilöjä kohtaan on suurin rikos mitä täällä on tehty. Miten voi nikitöntä uhkailla tai haukkua? Eihän sen tekijä edes tiedä kuka on vastassa. Sinä tiedät, ketä olet haukkunut ja vielä itse nikittömänä. Kyllä se sinä saat suurimmat rapsut jos joku edes sellaisia saisi.
Lopetas nyt tuo idiootimainen käytös ja ala harrastaa vaikka jotain muuta. Tämä huuhaa on mennyt liian syvälle sun aivoihisi ja elämääsi. Et tosiaan ole yhtään parempi kuin haukkumasi henkilöt.
painaako harakan harteita kasaan tappuhkaukset
siitä ei pääse mihinkään.
Siinähän laskevat pennosiaan onko varaa kirjoitella enää palstoilla uhkailujaan.toivottavasti nuo tappouhkailut ei sitten toteudu livessä kun täällä ei ole varaa niitä tehdä.