Ei vain Puolaa vaan on nyt luomassa Suomesta homoparatiisia Gay Finland kilpailuilla ja muilla tempauksillaan:
http://www.kreuz.net/article.5106.html
Die EU will Polen homosexualisieren
Kyllä on meillä ulkoministeri!
http://www.kreuz.net/article.5106.html
Die EU will Polen homosexualisieren
Kyllä on meillä ulkoministeri!
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kun minä kasaan tietokonevehkeitä ja huomaan että liittimet ei sovi yhteen, teen johtopäätöksen että työnnän liitintä väärään reikään tai että kädessä on väärä piuha. Etsin toisen reiän tai vaihdan piuhaa. En ryhdy lyömään lekalla kahta urosliitintä vastakkain. Johtopäätös: uros ja naarasliitin sopii yhteen, kaksi urosta tai naarasta ei.
Kirvesmiehet ovat ymmärtäneet asian aikojen alusta: naaraspontti sopii urosponttiin niin lattialaudoissa kuin seinäpaneeleissa. Hirretkin veistetään eripuolilta erilaisiksi.
Mies sopii naiseen ja nainen mieheen. Jotkut ovat todenneet, että homma on myös kivaa. Näin syntyy uutta elämää. Avioliitto on jo periaatteessa mahdoton asia sellaisten ihmisten välillä, jotka eivät kykene lisääntymään keskenään. Luonto tietää totuuden.
sopii miehen sisään takaa päin. Taidat olla aika kädetön korjaaja. Myös luonnossa on homoutta joten on tainut myös koulut jäädä sulla kesken. Taitaa sulla olla kaapistatulo reissu edessä. Usein juuri piilohomot pelkäävät homoutta kaikkein eniten.
Kukahan viisas keksi sanan homofobia??Eikös järkevämpi käännös olisi luonnonmukaisuus?Oikein oksettaa kun valtionjohto suojelee näitä sairaita raukkoja.
keksivät homofobian vaaliteemaksi.
http://s1.fi.gladiatus.com/game/c.php?uid=68554 katos
"Kyllähän mies... sopii miehen sisään takaa päin."
Joo, miehen jäteluukkuun, kiitos. Taas yksi todiste siitä että kyseessä on mielenvikaisuus tai pahanlaatuinen geenimutaatio.
Luonnollinen tilanne lajien säilyvyyden kannalta on kiintymys eri sukupuolta oleviin. Homous on siis puhtaasti biologisiin seikkoihin vedoten paha geenimutaatio jota ei pidä ylistää eikä levittää yhteiskunnassa, vai mitä?
Jo muinaiset Veda-Tekstit varoittivat homouden vaaroista. Raamattukin sanoo suoraan että kyseessä on mielisairaus. Viis siitä mitä maallistunut teurastamojen osakkeita omistava kirkko sanoo...