Repesin mä täysin

5294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Juuh... meinasi viinit lentää näytölle :)

Äänestä

nyt kaatu öölit rinnuksille;)

Äänestä

Jep, jouduttiin asentaan kirkkoomme varashälyttimet tämänkaltaisen vandalismin takia.

Äänestä

Älykäs huumori pelittää aina. Tuossa oli älykkyyttä. Ei loukannut lainkaan, ASIAA.

Äänestä

nosto

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_8929730 kirjoitti:

Heh heh hee, hii hii!

http://www.hs.fi/fingerpori/1135258302998

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu