Voi kun pistää mielen haikeeks ne muistot goom-risteilyltä. Siellä oli yhteissauna ja luonnollisesti kaikki pienessä "vapauttavassa" känässä. Ei tarvinnut mun kauaa olla ilman tyttöjen katseita. Ne tuli juttelee mulle siellä eli toisin sanoen iskivät mut. Mulla on kasvot ihan ok, mutta kaluni oli se mikä veti puoleensa. Sit hoonasin isolla kyrvälläni reikää kunnes kisuliini sai ja sit kehuskeli ja paijas mua palkaks. :) Voi niitä aikoja. Harmi että lopettivat sen goom-risteilyn. Siellä kyrvälle oli kysyntää!! Tytöt sai masuunsa kunnolla.
JAOIN ISOA LAIVALLA
22/5,5
94643
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Niin et piti vielä sanoa, että siellä tosiaan naiset oli naisia eikä ollut mitään mantereen sääntöjä, et mitä saa ja voi tehdä. Ei ollut määräyksia millanen naisen tulee olla ja mitä voi tehdä. Se laiva oli rajaton.
saatana et oot tyhmä: masuun vaan tökit...
onnex oikeet miehet nai pimppiä
Sää oot sammunu, jo terminaalissa ja nähny u8nta vaan. Spedeshow
sä olet tainnut kässätä väärin.. sä olet niin ruma ja sulla on niin pieni väsynyt kikkeli että ne naiset.. tai siis se möhköfantti keltä muka sait niin se anto sulle säälistä, ja se oli itekki niin ruma ettei se olis saanu muuta. mä olin nimittäin itekki siellä laivalla!!..faktaa..
Antakaa nyt isomulkkkusten kertoa juttujaan täällä oli ne sitten totta taikka tarua.
Minua ainakin ne kiihottaa vaikka kateeksi käykin
HYI SAATANA!!TOI ON TOSI TÖRKEETÄ OLLA JOKU NS.MIES HUORA!!MIETI VÄHÄ!!IHAN SAIRASTA!!MEET VAA LAIVALLE JA SIEL ESITTELET KAIKILLE MULKKUAS JA ANNAT JOKASELLE VASTAAN TULEVALLE AIDS POTILLAALLE!!!!VITUN HOMO!!VEDÄ KÄTEES!!
VITUN HOMO???????????????????
en käsitä tätä jos sen ottaa kirjaimellisesti.
mies kiinnostunut vitusta=HETERO.
VITUN HOMO OO HILJAA. EI SUN MIELIPIDETTÄ KYSYTTY.
Laivat pienenee ja ränsistyy, esim Cinderella -> Rosella, mutta muut vehkeet kasvaa ja paranee. Suomalaiset muijat on yhtä estoisia laivoilla kuin maissakin. Ei ne mitään uskalla; aikuisten oikeesti.