Olisiko TV-ohjelmissa hieman

tarjonnassa?

TV1 15:55 Holby cityn sairaala
TV2 16:10 Lentävät lääkärit
MTV3 15:50 Lääkärit
Nelonen 15:55 Greyn anatomia
Sub 17:00 112-hengenpelastajat
JIM 16:00 Uppsalan sairaala


Mitä **ttua näiden ohjelmien sijoittelijoilla liikkuu päässä?????
165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Pilkkanaan ne saatanat pitävät suomalaista tv-katselijaa.Aina kun kanavaa kääntää tulee joko mainoksia,tai moneenkertaan lähetettyjä uusintoja. Helvetti mitä paskaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


toivomisen varaa kirjoitti:

tarjonnassa?

TV1 15:55 Holby cityn sairaala
TV2 16:10 Lentävät lääkärit
MTV3 15:50 Lääkärit
Nelonen 15:55 Greyn anatomia
Sub 17:00 112-hengenpelastajat
JIM 16:00 Uppsalan sairaala


Mitä **ttua näiden ohjelmien sijoittelijoilla liikkuu päässä?????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu