Huomenna saapuu risteily

Helsinkiin aamulla klo 11:00 Katajanokan risteilylaituriin. Pyydetään englanninkielen omaavia siistejä kuljettajia ilmoittautumaan kiertoajelukuljettajiksi ennen klo 10:30
5405
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

täältähän nimenomaan niitä taksialan eksperttejä löytyvätkin...

Äänestä
  • huomenna tulee kuopiosta juna hellsinkiin klo:11,40.
    Pyydetään savoa osaavat statilaiset pirssikuskit ilmoitautumaan maalaisten talolle simonkadulle.

    Äänestä

Suomesta ???????????????????? Hah hah haaaaaaaaaaaaaaaaaa buah hahahahaaaaaaaaaaaaaaaa

Äänestä

Sain ko.risteilijältä pokan Turkuun sukulaisiin. Paluumatka ajettiin Tampereen ja Lahden kautta takas stadiin. Kassaa kertyi em.reissusta hiukan vajaa 1400e. Lopun viikosta voinkin pitää vapaata.

Äänestä
  • olla aikamoisessa sieni pölyssä kun ton murjasit. Mist' näit sikiää aina vaan uudestaan ... ihan oikeesti hei ????
    Kateus on taksarin geeneissä oleva ominaisuus mutta .... miksi paluuta ei ajettu esim. Nuorgamin ja Hangon
    kautta ja lopuksi haettu vaikka se laukku Oulusta ennen paluuta Helsinkiin ja
    saatu loppusummaksi vaikka 15.000e ???? Ja nythän on lauantai ... voit siis pitää yhden päivän
    vapaata ??? Voi hyvää päivää ...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sea Services kirjoitti:

Helsinkiin aamulla klo 11:00 Katajanokan risteilylaituriin. Pyydetään englanninkielen omaavia siistejä kuljettajia ilmoittautumaan kiertoajelukuljettajiksi ennen klo 10:30

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu