3.7. Tallinna-Helsinki

Moi sinä vaalea poitsu, jonka kanssa juteltiin hetki laivan Taxfreessä paluumatkalla -jäit mieleen.. Jos tunnistat itsesi, niin voisi joskus vaikka lähteä sille Sangrialle ;)
T: se vaalea tyttö
2289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niin..mikäs paatti oli kyseessä?? Ja minkälaisiin kuteisiin olin pukeutunut?
Sangria saattais jopa maistuakin..täs helteessä.. :-)

Äänestä
  • Eckerön botskilla ja joku aika vaalea t-paita taisi olla ainakin päällä..:P Jos olet kyseinen poitsu, niin tunnistat kyllä itsesi, sillä toi Sangria oli senverran avainjuttu koko keskustelussa..;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sangria. kirjoitti:

Moi sinä vaalea poitsu, jonka kanssa juteltiin hetki laivan Taxfreessä paluumatkalla -jäit mieleen.. Jos tunnistat itsesi, niin voisi joskus vaikka lähteä sille Sangrialle ;)
T: se vaalea tyttö

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu