laiminlyöty 2,5 -vuotias

Taitaa olla ollut koko poika tosi huonossa hoidossa, jos kaksivuotiaista pidetään vaipoissa keskellä hellettä eikä vielä tuohon mennessä osaa käydä potalla. Ei ihme jos pääsee vielä katoamaankin.
593
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

minäkin, että mistä näitä idiootteja oikein sikiää!!!

Äänestä
  • eli oliko kehitysvammaisuus ja tunneelämän häiriö ensi ja alkoholismi tuli peittämään vammaa. vai oliko
    Alkoholismi ensin ja aiheutti tämän Idotismin ja sairaaksi tulemisen,,, tätä asiaa Joutuu Puolimiljoonaa Suomalaista omalla kohdallaan, ja muut 5 miljoonaa sivusta katsoen.. tämä ihmisraunio jengi vaan lisäänty vuosi vuodelta..

    Äänestä

  • Naaraushommia tiedossa.

    Äänestä

bilettää ni ei riitä aika jälkikasvun hoitoon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kummastaleva ... kirjoitti:

Taitaa olla ollut koko poika tosi huonossa hoidossa, jos kaksivuotiaista pidetään vaipoissa keskellä hellettä eikä vielä tuohon mennessä osaa käydä potalla. Ei ihme jos pääsee vielä katoamaankin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu