Rasistiset rikokset lisääntyneet Itä-Suomessa. Supon havaintojen mukaan äärioikeiston toiminnalla ei ole kytköksiä poliittiseen toimintaan. Kaikkien rasististen rikosten taustalla ei myöskään ole selkeää äärioikeistolaista aatetta.
Poliittisten päättäjien vika kerta ottavat ulkolaisia maahan, kaikki tietää että ulkolaisista on vaan harmia ja rahan menoa.
http://www.mtv3.fi/uutiset/rikos.shtml/arkistot/rikos/2010/07/1153385
Poliittisten päättäjien vika kerta ottavat ulkolaisia maahan, kaikki tietää että ulkolaisista on vaan harmia ja rahan menoa.
http://www.mtv3.fi/uutiset/rikos.shtml/arkistot/rikos/2010/07/1153385
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kertoo olevansa vahvoilla tuolla alueella!
patriootit on hesassa vahvoilla. sellon ampuminen ja linnanmäen tappelu ja jatkuva mamujen väkivalta lisää vihaa mamuja kohtaan joista on vain haria suomen taloudelle.
jokainen mamu töissä vie työpaina suomalaiselta.
Mikä on "työpaina"? Teillä natsipossuilla on tuo koulutus siinä määrin heikkoa, että tuskin töitä tippuisi muuna kuin siivoajana. Taitaa vaan olla aamuisin niin krapula, ettei sitä mitään jaksaisi muutenkaan tehdä. Paitsi rikoksia.
SIEG HEIL SUOMI! SIEG HEIL SUOMI!
Olemme päättäneet olla osa Eurooppaa ja vapaata maailmaa. Jos haluat liittyä Venäjään, tervemenoa sinne jos ottavat vastaan. Me vapaan maailman kannattajat pysymme Suomessa tai siirrymme vapaasti ihan minne vain.
Näyttää epätodennäköiseltä että rajoja sulkevat fasistit pääsevät valtaan Suomessa.
On se vain hyvä!
viharikos, kun mustalainen ampuu valkolaisia ?
natsei! Sieg Heil!
SIEG HEIL SUOMI!
persuSS - rasistien turvasatama