Vihainen mamu-liiga terrorisoi Vesalan kiinteistöjä

silminnakija

"Itseään likaavat vääräuskoiset koirat, eivät sovi oikeiden ihmisten kanssa asumaan", sanoo Akhmed ja heristää hiilihankoaan. Vihaisen ulkomaalaisjoukon takapiruna häärii katkeroitunut turkkilainen

bussikuski, jonka työnantaja suosii eurooppalaisia kuskeja. Avukseen tämä Conexilainen on värvännyt
sekavan joukon maahanmuuttajia, joilla päivisin ole juuri muuta tekemistä, kuin häiriköidä
alkuperäiskansoihin kuuluvia naapureitaan.

"Jihaaad", huutaa Ahmedin kouluikäinen poika mehmet räkä poskellaan valuen,"Meillä on teille fatwa"
ja potkii pihamaalle pysäköityä autoa. "Tää on nyt meidän maa". Kielet pärisevät suussa
mustannpuhuvan muslimijoukon naisten osoittaessa kannatustaan "Meidän maa".

Meno Vesalan kiinteistöjen taloissa sen kuin vaan kovenee, maahanmuuttajien penätessä oikeutta vaikuttaa asukasvalintoihin.

2

737

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Järki päähän

      Ruotsissa on joka ramadan aikaan syksyisin Göteborgissa isot mellakat muslimien toimesta. Mamuja vastaan ei muuten mitään, mutta muslimeja ei kannattaisi ottaa lisää. Koska heissä on niin suuri joukko, jotka eivät haluakkaan integroitua maahan, vaan haluaisivat alistaa sen islamin alle. En ole koskaan kuullut esim. Kiinalaisten tai intialaisten aiheuttavan vastaavanlaisia ongelmia tai mellakoita. Olisikohan vika islamissa, joka nostaa muslimin "vääräuskoisten" yläpuolelle ja tekee heitä erityisoikeutettuja ihmisiä. Keniassakin muslimeja on vain 10 % ja siellä heitellään enemmistönä olevien "vääräuskoisten" tilaisuuksiin käsikranaatteja. Muslimeja ei kannattaisi enää tänne lisää kärrätä, kiitos.

      • Islam is cancer

        Islam tulee aina aiheuttamaan ongelmia, koska muslimeilla on ainoastaan yksi päämäärä - koko maailman käännytys. Jotkut puhuvat maltillisista muslimeista, mutta sellaisia ei oikeastaan ole. Katsos; tutustuin 1980-luvulla muutamaan "maltilliseen" muslimimieheen, jotka olivat tulleet muutaman suomiblondin naimakaupalla.
        Näille nuorukaisille maistui alkoholi, he laiminlöivät päivittäiset rukoukset, mutta viettivät ramadanin säännöllisesti. Ramadanin aikana he olivat kireitä ja nuoret blondivaimot saivat huutia! Nyt liitot ovat päättyneet eroon ja miehistä on tullut lähes fundamentalisteja - vaihtaneet paikkakuntaa, opettavat koraania ja parta kasvaa (ennen oli vain viikset). En ole 1990-luvun alkupuoliskon jälkeen ollut heihin yhteydessä. He eivät voi olla enää entiseen tapaan kavereita, koska olen vääräuskoinen koira, joka ei suostunut kääntymään allahin muhametin sanaan. Eikä kyllä muakaan kiinnosta heidän seura. Tutkittuani vuosituhannen vaihteen jälkeen islamia, olen oppinut inhoamaan sitä ja säälimään naisia siinä teokratiassa!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      530
      8937
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      160
      6144
    3. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      374
      5203
    4. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      66
      4749
    5. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      98
      4351
    6. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      166
      4053
    7. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      185
      3942
    8. Sinun ja kaivatun nimikirjaimet

      Mitkä ne on ? Meillä H❤️M 👩‍❤️‍👩
      Ikävä
      92
      1886
    9. Onko sinulla ja kaivatulla

      joku yhteinen tärkeä paikka?
      Ikävä
      103
      1404
    10. sä oot ehkä

      maailman omituisin tyyppi
      Ikävä
      47
      969
    Aihe