On se vain ku ei saa enää edes...

itseänsä myydä!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kaikenlaisia lakeja sitä onkin... *paheksuntaa*
5212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kuka sen kieltää ????

Äänestä
  • ei ainakaan rauhassa...

    Äänestä

vai kieltävätkö sen sutenöörit pelätessään
menettävänsä hyvän työpaikkansa ja ylimitoitetut
tulonsa?

Äänestä
  • voipiipa olla hyvinki mahdollista... Ei hullumpi
    itea... Johtajat hirteen ja punamultahallitus
    koolle!! =)

    Äänestä

Nuoret tytöt ja pojat myyvät kuitenkin, raha sanelee. Vanhat rikkaat hommppelit on aina ostelleet nuoria poikia joka puolella maaailmaa, samoin vanhat rikkaat naiset, heteromiehet ostelleet tyttöjä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Zipparillaa kirjoitti:

itseänsä myydä!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kaikenlaisia lakeja sitä onkin... *paheksuntaa*

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu