Jumalan kosto

Mahtaa Jumala kostaa noilla rajumyrskyillä meille
noitten jenkkien tukemisen tuossa
tapainihässäkässä.
7610
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Joo... voi hyvin olla.... mutta nämä rajumyrskyt
viittaavat myös ilmestyskirjaan/lopunaikoihin,
alkuun... koska silloin on epätavallisia ilmoja
siellä missä niitä ei normaalisti ole tai ne ovat
tavallista voimakkaampia kuten täällä....

Äänestä

Meidänkin kylässä Jumala vei kattopellin
liiteristä semmoiselta mieheltä jonka serkku oli
pelannut korttia ja juonut. Herra on ankara
herjaajille.

Äänestä
  • Kuvaamasi tapahtuma ennakoi juuri hyvin tulossa
    olevaa maailmanloppua, jonka ennaltanäkevät ovat
    tienneet jo jonkin aikaa.

    Muita ennusmerkkejä ovat esimerkiksi Bachin -
    tuon syntisen porton - seksioratorioiden
    soittaminen radiossa. Sekä Wigwam huorabandin
    arvostus.

    Äänestä

HAISTA VITTU USKOVAINEN PASKA HOMO APINA

Äänestä
  • Halleluja!

    Äänestä

  • Jotain ahistaa :-)

    Äänestä

Jumalan silmissä on nyt Halonen,Stubb,Puolustusvoimien komentajat ja myös Katainen ja muut runkkarit.EI HERU TIPPAAKAAN ARMOA ENÄÄ!Saatanan homot ja lesbot!Naton komentajat seuraavaksi vuorossa,miettikää nyt tarkkaan mitä teette ja kenen toimesta.Nyt vituttaa sen verran että kiroukset alkaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


tuomas kirjoitti:

Mahtaa Jumala kostaa noilla rajumyrskyillä meille
noitten jenkkien tukemisen tuossa
tapainihässäkässä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu