Mä niinku haluaisin niinku nyt avautua ja kertoa että mulla menee niinku kohta hermot ku mä niinku juttelen täällä välillä toisella persoonallani, se niinku alkaa ottaa pattiin ku se "valtaa" kokoajan mun todellisia ajatuksiani...?????
Huhuuu..
3
264
Vastaukset
- Åboy.
oleen siis ihan ulalla. Please hankkikaa mulle jotain lääkitystä.
- Åboy.
mä en tajuu enää yhtään, missä mennään. Mulle on TulluT ihan paKKomielle tulla tänne Tps:n palstalle esiintymään turkulaisena.
Voin todella pahoin. yrittäkää ymmärtää mun kirjoituksia. En millään pahalla. Jättäkää omaan arvoonsa. Kaipaan huomiota ja sääliäkin.
Hei kaikille. - Åboy.
Åboy. kirjoitti:
mä en tajuu enää yhtään, missä mennään. Mulle on TulluT ihan paKKomielle tulla tänne Tps:n palstalle esiintymään turkulaisena.
Voin todella pahoin. yrittäkää ymmärtää mun kirjoituksia. En millään pahalla. Jättäkää omaan arvoonsa. Kaipaan huomiota ja sääliäkin.
Hei kaikille.Kui??
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo räyhää: kansan on muututtava
Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san2723362Muovikassikartelli
Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell211853Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta
Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.281517- 841401
- 1371048
- 811004
Hallintooikeus..
"Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.64859Olen rakastunut
varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.86766Jos se joskus oli molemminpuolista
niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.61707Laita nyt se viesti
Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗51686