Musliminaiset vaativat

omia uimahallivuoroja mutta milloin tulee heterovuorot?
14176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Meillä on hyysäripresidentti , hyysärihallitus ja hyysärivirkamiehet. Tämän vuoksi tässä maassa ajetaan ainostaan homojen , lesbojen , maahanmuuttajien ja rosvojen asioita. Normaalikansasta ei välitetä tyhtään.

Äänestä

Moinen olisi syrjintää sukupuolen ja uskonnon perusteella. Siis kaksinkertaista rasismia.

Äänestä

TAVAT VASTAAN JA SUOMI,,, EIKÄ ITKEÄ ! MITEN JOS ME MENTÄIS MUSSLIIMIVALTIOILLE PYSTYTTÄMÄSSÄ KIRKKOJA JA VAATIA ETTÄ ON RISTI JOKA PUOLELLE?

KUOLEMA MEILLE TULIS NISKALAUKAUXEN KAUTTA.. OTTAKOOT JEESUS VASTAAN NIIN EI TARTTE OLLA ERI UIMAVUOROJA ENÄÄ......

Äänestä

Tässä yhteiskunnassa hyysätään rikollisia, jotka saavat kaiken hoidon tuomion saatuaan ja joiden tuomioita pyritään alentamaan jos vain löytyy jokin pykälä mihin voi vedota, ymmärretään kaikessa lesboja ja homoja, hyysätään haittamamuja.

Lesbotkin pitävät itseään jopa oikealla asialla olevina älykköinä ja laskevat kaiken sen varaan, että saavat miehiltä vain siittiöt purkkeihin ja perhe on valmis. Sellainen mielikuva tulee vaan. Eivät varmaan pysty katsomaan niihinkään?. Adoptio-oikeutta ovat vaatimassa tasa-arvo ja suvaitsevaisuusperiaatteilla. Itse pirukin voisi vaatia nykyään jo oikeuksia jos eläisi keskuudessamme.

Normaalit maksavat kaiken. Maailmanloppu on lähellä. Sen aavistaa jo vaikka ei kuulu mihinkään lahkoon, jossa sen kanssa hihhuloidaan.

Äänestä

vuoksi, EN EUROAKAAN !!

ENKÄ KOSKAAN.

Painukoot kotiinsa uimaan milloin haluavat.

MINULLA EI OLE MITÄÄN VELVOLLISUUTTA MAKSAA MUSLIMIEN ERITYISEDUISTA. EI KOSKAAN !!

SAATANAN ELÄTIT.

Äänestä

omia saunavuoroja, menkööt takas sinne mistä ovat tulleet jos ei Suomen systeemit kelpaa.

Ei kai sentään ole tarkoitus et me suomalaiset alamme elämään muslimien ehdoilla.

Äänestä
  • Saako luterilainen nainen mennä uimahalliin uimaan samaan aikaan musliminaisten kanssa?

    Äänestä

Mitä enemmän muslimeille antaa, niin sitä enemmän ne vaativat. Ensin muslimit vaativat tulla suomeen. Sitten muslimit vaativat erivapauksia ja erioikeuksia. NYT muslimit vaativat jo sitäkin, että alueita ja ajanjaksoja pitää pyhittää niin, ettei silloin tarvitse nähdä tavallista "paskakristittyä suomalaista", kuten he kristittyjä suomalaisia kutsuvat.

Ensin tulivat uimahallivuorot, joihin ei ole asiaa vääräuskoisilla. Sitten tulevat vääräuskoisilta kielletyt kaupat, vääräuskoisilta kielletyt bussivuorot, vääräuskoisilta kielletyt kaupunginosat...

Lopullisena tavoitteena tietenkin se, että aikanaan koko suomi on "oikeauskoinen".

Äänestä
  • mihins ryhmään minä kuulun? Olen vaan väestörekisterissä. En kuulu mihinkään uskonnolliseen ryhmään.
    Pitänee vaatia, että väestörekisteriläiset saavat oman uintivuoron ja joulut poistetaan kokonaan. Ja pääsiäiset myös. Onko Muhamedilla syntymäpäivää? Pois sekin, jos on!

    Äänestä

  • ..

    Äänestä

  • Muslimien käytös ei vielä ole kehittynyt täyteen mittaansa ja sitä voidaan verrata kerhossa noviisina olevan pojan käytökseen. Ottaa aikansa ennen kuin jää on murrettu ja hän alkaa toimia rennommin, kunnes hänen todellinen luonteensa tulee lopulta näkyväksi. Juuri tällä tavoin useimmat muslimit Suomessa ja muualla länsimaissa ovat tietoisia itsestään ja varovat haastamasta länsimaisia. Mutta, kun aika kuluu ja he jatkuvasti saavat voittoja, kuten omia kouluja, yliopistoja, moskeijoita, sairaaloita, kylpyrantoja, uima-altaita, urheilukeskuksia ja mitä tahansa he nyt osaavat vaatia, heidän ujoutensa vähenee tasaisen varmasti ja itsevarmuus lisääntyy.

    Äänestä

ainakaan ennen seuraavia pressanvaaleja

Äänestä
  • Oma valtio olisikin kova san, sellainen gaza-tyyppinen mistä sitten voisi lähettää lapsia heittelemään kivillä suomalaisia, luterilaisia ja ortodokseja. Lapis on tilaa, eikös sieltä itärjan tuntumasta, missä ei asu kun susia niin voisi heille oman asuinkunnan antaa . Siellä sitten voisivat harjoittaa lisääntymisriittiään kaikessa rauhassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


gyyttö kirjoitti:

omia uimahallivuoroja mutta milloin tulee heterovuorot?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu