Apua tarvitaan

Hei, en tiedä onko tämä oikea paikka viestilleni, muutta yrittänyttä ei laiteta. ;) Asensin siis muutama päivä sitten Windows XP:n uudelleen. "Kauhukseni" huomasin että en ottanut kaikkia rakkaita videojani talteen. Voinko mitenkään saada niitä palautettua? Kiitos jo etukäteen vastaajille!
4265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

etten pysty kertomaan sinulle totuutta.
Joku muu kertoo.

Äänestä

"Menneen talven lumia", siis etsi ne videot uudelleen netistä ja tulevaisuudessa ota "varmuus kopiot" dvd,lle että et hukkaa niitä seuraavassa "uudelleenasentelussa".
Otan osaa "suruusi"......................

Äänestä

Sinne menivät.

Äänestä

Ensi kerralla osioi levysi, niin ei tarvi uudelleen asentaa kuin käyttisosio, muut voi pitää koskemattomina. Toki useampi kiintolevy parantaa tilannetta vielä enemmän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Apua tarvitseva kirjoitti:

Hei, en tiedä onko tämä oikea paikka viestilleni, muutta yrittänyttä ei laiteta. ;) Asensin siis muutama päivä sitten Windows XP:n uudelleen. "Kauhukseni" huomasin että en ottanut kaikkia rakkaita videojani talteen. Voinko mitenkään saada niitä palautettua? Kiitos jo etukäteen vastaajille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu