Pääministeri on

2230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...keskustan hautaa.hah hah. ei kannattaisi paljon rasistikortteja heilutella kun kansa alkaa pikkuhiljaa olla kyllästyny nykyiseen mamupolitiikkaan. no kyllä se marin ja keskustan mamulinjakin rupee kiristyy jos persujen suosio rupee kyselyssä hipomaan keskustan lukuja. USOTTEKS?

Äänestä
  • Niin ei maailmansotien välisessä Saksaksakaan SS-miehiä kannattanut arvostella.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


absurdi veto kirjoitti:

Mari nostelee rasistikortteja:
http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=2227142&pos=no-tu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu