siksi olen antanut panna vain peräaukkoon.immenkalvoni säilyy ehjänä.
varjelen neitsyyttäni
tiina 22
81371
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
neitsyt hololla persereijällä
tytön nimeä?
Homomiehenä olisit jo neitsyytes menettänyt. Ei immenkalvon rikkoutuminen neitsyyttä määrää.
Että antaa miesten panna pyllyyn ja jeesustelee samalla sillä, että on "neitsyt". Kaksinaamaista hommaa!
Neitsyys on seksuaalista kokemattomuutta. Siihen liitetään myös ajatukset viattomuudesta ja puhtaudesta.
Sinä et ole enää neitsyt, koska et ole seksuaalisesti kokematon.
Jos nautit oikeasti anaaliseksistä, niin jatka touhujasi, mutta lopeta neitseydelläsi jeesustelu. Jos et nauti oikeasti anaalista, vaan olet antanut miehille kuin huora heitä miellyttääkseen ja pitääksesi yllä väärää mielikuvaa omasta neitseydestäsi, niin keksi kivempaa ja rehellisempää touhua.
Äklöä. Enkä siis tarkoita anaaliseksiä, vaan kaksinaamaisuutta.
Tyttöhyvä, ehkä sinä kaipaat sitä, jota rakkaudeksi sanotaan. Onko niin? Että joku pitäisi sinusta, olisi sinulle hyvä, että voisit katsoa maailmaa yhdessä jonkin toisen kanssa? Läheisyyttä, lämpöä?
Vai etkö osaa vielä sellaisia haluta? Tunnet vain, että jotain puuttuu, on jotain mitä haluaisit haluta, muttet osaa... Ei se mitään. Se tulee ajallaan.
Ja haluat "säästää" neitsyytesi "sille oikealle"? Sille jota joku päivä tulevaisuudess arakastat ja joka rakastaa sinua? Sen takiako neitsyys on sinulle arvokasta.
Ajatteletko että anaaliseksi on pelkkää seksiä ja että siihen toiseen paneminen edellyttäisi rakkautta? Ei se niin mene. Kaikki toisen ihmisen lähellä oleminen voi olla kylmempää tai lämpimämpää.
Nautitko pyllypanoista? Jos nautit, niin jatka niitä. Mutta mieti nyt mitä sinä oikein haluat. Ja mihin.
Immenkalvo on vain tytöillä. Homopanot eivät ole vaarallisia immenkalvolle (miten voisivatkaan olla).
Sinä olet pilluneitsyt ja minä ole pyllyneitsyt. Mahtavaa!
Mutta minä en kehua retostele olevani pyllyneitsyt. Enpä ollut koskaan aikaisemmin tullut ajatelleeksikaan moista.
Pitääpä muistaa alkaa mainita miehille asiasta. Ja että minua saa panna vain pilluun, koska haluan pyllypanon vasta kun löydän Sen Oikean.
Pian olet vanha peräpukamainen feikkineitsyt.