Eira Bergrothi

Eira Bergrothi tykkää tehtailla tutkintapyyntöjä poliisille mutta tykkääkö mies ottaa patukkaa hanuriin? Onko Bergroth piilohom(o)malainen?
2174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mestari Bergroth suosittelee lämpimästi opetuslapsilleen filosofi Jukka Hankamäen kirjoja, joissa väitetään koko länsimaisen ajattelun antiikin Kreikasta moderniin aikaan saakka perustuvan pohjimmiltaan homoseksuaalisuuteen ja homofiliaan.

Äänestä

tiedustella Olavi Mäenpäälltä. Olavi tietää paljon asioita, joita muut eivät tiedä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vihersuvisstalinisti kirjoitti:

Eira Bergrothi tykkää tehtailla tutkintapyyntöjä poliisille mutta tykkääkö mies ottaa patukkaa hanuriin? Onko Bergroth piilohom(o)malainen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu