Kirjoittelee kaikenmaailman palstoille ja viranomaiset käy viemässä kotoa koneet sekä hamput.
Joka päivä pitää saada tötsit tai alkaa olla vieroitusoireita.
Rauhaton olo eikä pysty nukkumaan ilman pilveä.
Ei tee riippuvaiseksi ja ihminen on aivan pihalla typerine mielikuvitusideoineen.
Tehnyt pojasta aivan ylivertaisen muihin nähden.
Verukkeena on ettei alkoholi sovi koska sekoaa siitä täysin.
Pakko silti jollain sekoittaa nuppinsa.
Tässä koko totuus jo parinkymmenen vuoden ajalta.
Työt ei kiinnosta eikä paljon muukaan, netissä jaksaa roikkua ja aiheuttaa vanhemmilleen kiusaa.
Poika pössytellyt pian 20v.
8
185
Vastaukset 8
- Et tunne lastasi
Miksi olet tehnyt lapsia, jos et rakasta heitä ?
- 5+5
ongelman vaikka mistä, mutta ei siitä kannabista voi syyttää jos jollain on pakottava tarve saada jollain nuppi sekaisin joka päivä. Paras vaihtoehto se hamppu kuitenkin on, jos jotain pakko kiskoa. Viinaa jos olis vetäny ton 20v putkeen niin ei varmasti olis enään hengissä. Mahdollista myös että aloitus on taas erään Jukan mielikuvituksen tuotetta.
- Kannabis, paska-aine
paljon iloa vanhemmilleen olevan, vaikka hengissä onkin!
Jos siitä joku riippuvuus tulee niin henkinen jos sitäkään. Puhun kokemuksesta, moneen viikkoon ei oo taas tullu vedettyä eikä ole siitä kiinni etteikö saisi. Taidat vaan kuvitella tai sitten hän käyttää kovia aineita!
- narkki go NA han
jouduin työni vuoksi katselemaan ja sietämään 24 vuodenajan työsiittokassa näitä apinoita oli aina sisällä 20-50 kpl. alkoholisteilla sentään todeöoisuuden tajua ja pystyivät duuniin jo viikon linnassa oleskelun jälkeen. mutta nämä heinänpolttajat/lääkeainwiden vetäjät olivat jo siviilissä ollessan seonneet, koska vangeista 90 % on tehneet jotain rikollista/tyhmää joutuakseen linnaa. ps. täyain pehneitä mammanpoika lässyttäjiä.
- 4+6
samasta tapauksesta mitä luulen, niin onhan se erään henkilön poika vetänyt ihan kaikkea mahdollista kamaa. Tämä tyyppi vain jostain syystä on ottanut kannabiksen syntipukiksi.
- ...
narkki go NA han kirjoitti:
jouduin työni vuoksi katselemaan ja sietämään 24 vuodenajan työsiittokassa näitä apinoita oli aina sisällä 20-50 kpl. alkoholisteilla sentään todeöoisuuden tajua ja pystyivät duuniin jo viikon linnassa oleskelun jälkeen. mutta nämä heinänpolttajat/lääkeainwiden vetäjät olivat jo siviilissä ollessan seonneet, koska vangeista 90 % on tehneet jotain rikollista/tyhmää joutuakseen linnaa. ps. täyain pehneitä mammanpoika lässyttäjiä.
kysymys, että mitä sä sitten vedät? Tekstisi ulkoasu ja sisältö kertoo että ei ole kaikki ihan kunnossa sinunkaan pääkopassa.
- Oxaxepami...
... kirjoitti:
kysymys, että mitä sä sitten vedät? Tekstisi ulkoasu ja sisältö kertoo että ei ole kaikki ihan kunnossa sinunkaan pääkopassa.
Oliko alkuperäisessä kommentissä sulle pölypää jotain epäselvää.
Tekee pahaa katsella kun joku pilaa elämänsä vetämällä pilveä koko varhais aikuisuutensa.
Mutta näistä asioista sinä et mitään ymmärrä.
Tempaise sinäkin nyt kuule plossit vain ja ole hiljaa typerine kommentteinesi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
KP-Sesongilla ongelmia?
Tarvitsen luotettavaa katonpuhdistajaa ja kuulin, että KP-Sesonki Oy tekee hommat edullisesti ja asiakkaan tarpeet huomi241496Oot upea nainen, älä vähättele ittees
Ja tietojeni mukaan 2 muuta on susta kiinnostuneit mun lisäks. 👀681357- 961161
Jämsän Paras Ravintola
Särkijärven kioskiin on avattu uusi upea Maucas ravintola joka on jämsän paras. Loistava palvelu ja herkullinen ruoka. R731082Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku84779Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella29738Ihmettelet nainen, miten vielä sinua rakastan
No jos en enää sinua ajattelisi, niin ei se mitään rakkautta olisi alunperinkään. En tarvi sinusta nähdä merkkiäkään, ni48727Kiellettyjä ajatuksia
Istutaan sylikkäin, katson sun silmiin, vastaat kstseeseen ja kiedon kädet sun ympärille. Huulet koskettaa sun huulia,43646- 63646
- 38629